2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet kuzu resmen bitiriyor insanı
Basim tuttumu kendimi toparlayamiyorum

Tamam kuşum denim boğazım fena ya oksuruk yok yumruk var sanki
3.kere ateşim.cikti 😞
Eevtt benimkide öylee bak gece terlemişim oldum şimdi grip napıcağımı şaşırdım öksürük biyandan odadan bi kaçışım var gör yani kızım uyanmasın diye

Şaka gibi mamayı kaşıkla içirdim 24 saat önce 70 cc içmişti şimdide kaşıkla 70 cc ancak içti. Buna şükür ne deyim....

Tecrübeli analar biberon reddi mi bu nedir gördünüz duydunuz mu böyle bir şey 😅
Hahaha oda reddimi yaşanıyor acabaa kaşıkla alıştıya sıpa herhalde ondan istiyo kasıkla benimkide biberonu hiç sevmedii ısırıyo🤣🤣🤣🤣

+1 kuzum bnde öyleyim 🥺
Geçen hafta çok fena hastaydım tüm gün ağladım Allah ım bana güç ver diye
Kıyamam ya 🙄 hastalanmasak hersey iyi hoş bi sekilde idare ediliyorda bu ara işte hastalik çok yaygın bide ağır öyle olunca mental olarak çöküyor insan

Saat 1 de falan yazdın sandım film keyfi deyince sonra baktım 18 dk önce noluyor derken acı sonla karşılaştım🤦🏼‍♀️😂

Aaaa neden ki yaa nasıl uyanık kalabiliyor bu çocuklar bu kadar
Ayy bilmiom bacım ya gözlerim acıyo walla . Şimdi uyuyo hanım ama bn sinirden uyuyamiom zaten büyük kız var uyusam da gelip uyandırır

Yaaaa belkide grip gelmeden bulantı geldi önden. Evet sarımsak çok faydalı yaa sarımsak kürü var emziren annelere de öneriliyor bebeğe de faydası varmış. Bir de çiğnemen gerekiyormuş sarımsağı 🙊😂
Geçmiş olsun kuzum. Sendin demi geçen hafta diş çıkarırken de sarımsak yutmak bebeği rahatlatır bilgisini paylaşan. O günden beri her sabah bir diş yutuyorum sarımsak 😂😂

Bilin bakalım bn bu saatte ne yapiyoruuuummm 🙈
Kocisimle film keyfiiiiii🤔 evet evet yanlış duydunuzzz ne film keyfi yaaa 😂😭
200gun önce doğan minik tatlı bir boncuk var ve bu boncuk hiç uyumadı desem yeridir en sonunda aldım ayağıma sallıyorum ☹️😒
Okurken tam vay be diyecektim ki gerçeklerle yüzleşti 😂😂

X