2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Jou Jou merhaba canım benim,bir iki kere etiket yapmıstin yazcam deyip fırsat bulamadım inan, unutmayıp sorduğun için teşekkür ederim ❤️
Bazen okuyorum burayı kızlar ,bende iki çocuk ve hastalıklarla uğraşıyorum nasıl bir sene bu sürekli bı grip soğuk algınlığı vs.
Herkes hasta bir de.
Ek gıdalara başlanmış ben de 6 ayı doldurup basladm yeni basladm sayılır inşallah çabuk alışır yemeye,ilk çocukta o kadar çok çektim ki😱🥺
Canim gecmiş olsunn yaa cok fena salgın var hemde çokkötü
Bende basladım ama tadıma tabii

Açıkçası çok sık beslenemedim kuzum yeme aralarım çok uzun oldu istemeden, birde hareketlilik birden düştüm galiba.. Hamilelikte çok kilo almadıydım 10-11 kilo gibi bir şey aldım bir çoğu doğumda gitmişti.
Bende öyle aldım gitti aslında eski kilomdayım ama verme çabasındayım sadece 😅

Fiziken iyiyim ama psikolojik olarak kötü 🤦‍♀️
Psikolojik olarak mahvediyor zaten canım ama bak iyiye gidiyorsunuz daha da iyi olacak bebiş de atlatıyormuş. Rabbim şifalar versin inşallah cümlemize
Ben salçasını yapıp atmıştım ya buzluğa onu verdim. Ama tek vermedim patatesin içine kattım. Haşladım kabuğunu soydum blenderdan geçirdim
Tamam canım bende bugün Bi deneme yapayım 🥰 kontrole gidince sorayım inşallah probiyotiği. Allah razı olsun 🥰
Evet covidde birlikte 2 hastalıkta birleşiyormuş geçenlerde doktorumuz paylaşmıştı. Daha hala eşimin dayısı bitti bitti yok öyle bişi diyip sinir ediyor beni 🤨
Off TV de duymuyorlar ya hemen yok saydılar 😒 TV de tabi söylemezler ekonomik olarak dibe vuruşumuz yeniden kapatmalar olursa daha kötüye gidecek o yüzden ölen ölsün kalan kalsın taktiği 🤷🏻‍♀️

Selam kızlar 🙃 Jou Jou buara o kadar yorgun veyoğun geçti ki okuyamadım okuyamayınca yazamadım herkes iyidir umarım. Bizim ufak sıpa ek gıdaya geçti 2 çeşit hazırlıyorum emekliyor sürekli peşindeyim. Büyük oğlan hasta oldu. Araya ufağın menenjit ve rota aşıları girdi derken iyice yzak kaldım. Salgın varmış alt konşunun bebeği 1 haftadır hasta evde sürekli temizlik yapıyorum büyük oğlan okuldan hastalık taşır diye 😳

Selam kızlar 🙃 Jou Jou buara o kadar yorgun veyoğun geçti ki okuyamadım okuyamayınca yazamadım herkes iyidir umarım. Bizim ufak sıpa ek gıdaya geçti 2 çeşit hazırlıyorum emekliyor sürekli peşindeyim. Büyük oğlan hasta oldu. Araya ufağın menenjit ve rota aşıları girdi derken iyice yzak kaldım. Salgın varmış alt konşunun bebeği 1 haftadır hasta evde sürekli temizlik yapıyorum büyük oğlan okuldan hastalık taşır diye 😳
Geçmiş olsun canım ya nedir bu hastalık illeti ya geçmiyo Allah ım bn de kafayı yicem. Büyük kızı geçen hafta göndermedim dün gitti ama ateşlenmiş almaya gittim. Bugün de dr a gidecek . Özellikle geceleri ateşimiz oluyo . Resmen pandemi süreci yaşıyoruz ülkece ama herkes kor sagir dilsiz. Hastaneler dolup taşıyor dr yetmiyo nolacak bilmiyorum 😥

Kızlar günaydın benim minik sabah 5te ağlayarak uyandı yine burnu baya dolmuştu 2. Kez oluyor bu neden oluyor anlamıyorum temizliyorum sonra birşey yok. Neyse temizledim yine ama hala huzursuz yatırdığım anda yada mama sandalyesine oturttuğum anda ağlamaya başlıyor. Sürekli kucakta olmak istiyor 😑 nesi var acaba

kötü huylar söz konusu olunca amca hala ne varsa artık 😂
Şaka bi yana da benziyo mu dayıya kuzum tipi fln.
Bnm ikinci erkek olsaydı abim eğer adımı koyarsanız sünneti masrafı her şeyi benden demişti 😂🙈
Dayısına baya benziyo bebeklik resimleri var da kardeşimin oğlumun aynısı 😂 dayısı da bana benziyo şansa 😍
Oo ne iyiymiş ya sizin dayı masraftan kurtuldu o zaman 😂

Yaa geçmis olsun canım benimm ya ben oyle dedim şakasına takıldım yanii hepimiz yoğunuz tabi bende halsizimm bogazım biraz acıyo korkuyorum olcam hasta zaten emziriyorum bide sicaktanda hast aolurmuş insan yoksa biyere gittigimde yoktu

Kuzu m iste biz korunsak da okula giden çocuk oldu mu kaçış olmuyo malesef. Bak büyük kizim hala atlatamadı nasıl bi ateş anlamadım . Yarın sabah dr a götürecek yine babası. Bugün 1hafta sonra okula gitti ohlgleden sonra yine halszilesmis hemen atladım aldım geldim
Iyi yapmissin haklisin okullara ara verilse bu ara cok iyi olcak

Covid türevi deniliyor kuzum. Hatta 3lü bir virüs birleşiyormuş. Herkes maske bile taksa baya önüne geçilebilir. Ama kimse umursamıyor. Kimsenin canı tatlı değil mi anlamadım.
Degil heralde covid varkende takan yoktu ki basina gelmeyen anlamiyor ben hem hamileyken hem oglum 1 aylikken covid gecirdik cok zordu hala koku ve tat kaybimiz var dusun meyve suyuyla kloragin kokusunu bile ayni aliyoruz tedaviside yok insallah duzelir

Olmaz bacım çıkar fırına koy fırını en düşükte aç tutuyor o zaman😂 benimde bazen sıcaklık tutmayınca öyle olurdu fırına geri koyup ara ara açardım tutardı😂
Kiz valla sabahta hayal kırıklığıne ugradim 🤣 bildiğin süt gibi duruyor simdi yeniden siparis verdim insallah bu sefer olur. Fırında en dusuk ayarda kalcakmi 5 6 saat ? Ozamanda cok sıcak olmazmi ki

Bi kere benimde başıma geldi kaynar suyun içinde bıraktım sabaha olmjstu 😀
HIc aklima gelmedi ya aslinda en guzeli tencerede yapmak sariyoz battaniyeye sabaha kadar ohh mis ama iste azcik cıvık oluyor oda bende dedim guzel bisey olsun oglusuma ozel 🤣🤣 çoook guzel oldu 🤯😅

X