2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet her şey uçtu. Ek gıda için tabak çanak aldım bin lirayı geçti 😕
Ya ben kararsız kaldım.
Ankaradaki 7-9-15 bex / 13 nimenrix dedi.
Burdaki 7-9-13 bex / 7-13 nimenrix dedi.
Nimenrix 2 doz demiş oldu. Onda kararsız kaldım.
Birde 9. Aydaki kkk açısını sordum ben öneriyorum dedi yaptırmayım demesini bekledim 😶‍🌫️
Ooo baya çok tutmuş yaa😕

Nimenrix i çoğu 1 yaştan sonra 1 doz öneriyor. Ben 1 yaşa kadar beklemek istemedim nolur nolmaz diye.

Ben 9. ayda yaptırmayacam kararımı verdim ya🙊

Çok şükür antibiyotiğe başladığımızdan beri çıkmadı daha ateşi. Yalnız az önce evde test yaptık eşimle ben covidiz🥺 hemen maske taktık kızım için ama ne yapacağımı bilemedim. Demek kızım da kovid geçirdi ve kulağına vurdu sanırım. Onun 5 gün oldu bizim 3 gün. Umarım kızım atlatmıştır şimdi kovid derdi aldı bir de beni 🥺😣 sırtım da ağrıyor acaba doktora gitsem mi diyorum kendim için. Gidip de film çektirip radyasyona gerek yok parola ıhlamura devam diyorum bir yandan da ne yapacağımı şaşırdım bana bir akıl verin 🤦‍♀️

Cok geçmiş olsun canım
Bende güneş 2 aylık flndi hepimiz kovid olmuştuk
Kıza geçmemişti maske takmıştık odasını ayırmıştık sık sık evi havalandirmistik
Kiyamm belkide koviddi belkide denk geldi
Ne olur ne olmaz diye maske takmakta iyi yapmışsınız bol bol vitaminin
Aktardan kozalak balı almıştık bide başka c vitaminleri

Kizlar ya ben bugün yogurt mayalayım dedim cam kaselere koydum karistirdim fırın doluydu airfryer de yapayim dedim hızlı ısıtmaya aldim 10 dk sonra kaseleri yerlestirdim 6 saat beklettim sonuç hüsran 😳 bi actim baktim ayni koydugum gibi duruyorlar süt gibi sadece üzerleri sarimsı olmuş 😑🤣 gitti 3 kg süt ben kim yoğurt mayalamak kim 😔

Bi kere benimde başıma geldi kaynar suyun içinde bıraktım sabaha olmjstu 😀

Ooo baya çok tutmuş yaa😕

Nimenrix i çoğu 1 yaştan sonra 1 doz öneriyor. Ben 1 yaşa kadar beklemek istemedim nolur nolmaz diye.

Ben 9. ayda yaptırmayacam kararımı verdim ya🙊
İmdattr diye bağırıcam şu aşı mevzusundan 🤣 Doktora soruyorum karşılaşmayacağını bilemezsin diyor hepsinde 🤣 Kız Fethiye’deki gittiğimiz doktora ve sağlık ocağına kalsa hepsi 1 yaş sonrası 🙈

Biberondan çok mama kaşığına alıştır kuzum . Biberona pek tavsiye etmiyorlar ya.
Tam gün mü çalışcan nasıl olacak gerçi süt iznin olur Haziran a kadar .
Çalışan anne çok zor gerçekten. İlkinde biz de dönüşümlü bakıyorduk . Ama zaman geçiyo bunlar da büyüyecek ins 3yaşa da gelince kreşe verirsin olmazsa . Bn öyle düşünüom

Ay bilemedim kuzu nasıl sütü verecekler
Yarı zamanlı hakkımı kullanıcam uzak ya haftanın 2 günü olmayacağım

Biberondan çok mama kaşığına alıştır kuzum . Biberona pek tavsiye etmiyorlar ya.
Tam gün mü çalışcan nasıl olacak gerçi süt iznin olur Haziran a kadar .
Çalışan anne çok zor gerçekten. İlkinde biz de dönüşümlü bakıyorduk . Ama zaman geçiyo bunlar da büyüyecek ins 3yaşa da gelince kreşe verirsin olmazsa . Bn öyle düşünüom

Kuzu coo zor ya nasio olacak nasıl bitecek
Aynen kuzu 3.yasonss kreşe gönderirim abisinin okuluna

X