2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi ya hergün kontrol etmek zor ya helal olsun. 53 57 o arada gider gelirim ben kuzu needeyse liseden beri. Şu an 54üm 😂
Oo liseden beri sabit He maşallah kız. Bn de hep cılız bi çocuk bi genç olmuşumdur 😂
Kız ne bileyim ya elimde değil illa bi boy aynalarından geçerken takılıom bi yandan profil alıom göbuse 😂🙈

Oo liseden beri sabit He maşallah kız. Bn de hep cılız bi çocuk bi genç olmuşumdur 😂
Kız ne bileyim ya elimde değil illa bi boy aynalarından geçerken takılıom bi yandan profil alıom göbuse 😂🙈
Valla iki çocuğun var her türlü güzelsin bence 😍 benim halalarım böyledir onlara çektim heralde 😂😂

Benim kv iyi bakar da..burdaki anlatılanlardan okuyorum da,bu kv ler niye bakamiyolar bu bebelere ya kendileri cocuk buyutmemis mi,yoksa cocuk buyutmeyi mi unutmuşlar,son seçenekte bilerek mi gıcıklık yapiyolar geline şaşiriyorum inan:KK12:

kız bende aynını duşünüyorum benim kv bakar yani
Pandeminin ilk zamanları çoğu hastalık ortadan kalkmıştı uzmanlar sebebini maskeden mesafeden dolayı olduğunu söylemişti. Çok doğru valla.. Evet maske uzun süre kullanımı sakıncalı ama gerekli yani.. Bir maske nemlendin mi 4 saati beklemeden atmak lazım. Bir de tek kullanımlık olduğunu bir türlü kabul edemedi çoğu kişi yıka yıka tak 🤣

bizim doktorda geçen dedi maskeler kalktı ondan böyle oldu dedi
Bizde ünide sınıf arkadaşıydık 😁

bizde ilkokuldan :KK70:
Yaaa ne güzel 😍 uzun zaman tanımak güzel ama demi her şeye şahit oluyosun. Eşim bazen keşke lisede tanışsaydık der ben de abartma o kadar da değil diyorum 😂😂

kız bizde ilkokuldanız ne olmuş
Doğru sen ailesine yakındaydın kuzum. Biz baya uzağız bide benimki takmaz kimseyi yakın olsaydık bile. İllaki zorluğuyla güzelliği de vardır ama demi yakın olmanın yani umarım vardır 😍
var kız benimkilerden memnundum keşke gitmeselerdi
Teyzemde bırakır mı bize bile bırakmaz dedi. Aaa iyi insanlarız falan filan diyo. Deli mi ne
eee tabi sanki emanet poşet bırakcaz :KK70:
Sorma kuzum ya . Arabayı da aldığımızdan beri sınav görevi fln aliyo hep zorlanmayalım diye . Biraz sabret diyo bana ama bakalım 😂
zor kuzum vallahi Allah yardımcınız olsun şartlar ne yazık ki :KK43: inş kısa sürede biter sende rahat edersin
şu borçlar bel büküo vallahi ya
Niye böyleyiz biz. Bakıcı bile tutsak yine bırakamayız bence 🙈
ben teccrübeliyim kuzu tandık bakııcıydı 15 gün agladım hep çok zorlandım

kız bende aynını duşünüyorum benim kv bakar yani

bizim doktorda geçen dedi maskeler kalktı ondan böyle oldu dedi

bizde ilkokuldan :KK70:

kız bizde ilkokuldanız ne olmuş

var kız benimkilerden memnundum keşke gitmeselerdi

eee tabi sanki emanet poşet bırakcaz :KK70:

zor kuzum vallahi Allah yardımcınız olsun şartlar ne yazık ki :KK43: inş kısa sürede biter sende rahat edersin
şu borçlar bel büküo vallahi ya

ben teccrübeliyim kuzu tandık bakııcıydı 15 gün agladım hep çok zorlandım
İlkokul mu maşallah 😂 eşime desem kıskanır biz niye geç kaldık diye 😂 ömrünüz birlikte geçmiş desene 😍

İlkokul mu maşallah 😂 eşime desem kıskanır biz niye geç kaldık diye 😂 ömrünüz birlikte geçmiş desene 😍

yok canım ya ömrümüz geçmezdi bizim birbirmize katlanma seviyemiz 27 li yaşlardan itibaren tam denk gelmiş:KK70:
şaka bir yana oradan tanıyorduk sonra 22 -23 yaşlarda olacak gibiydik sonra o başkasıyla oldu sonra 27 li yaşlarda sürekli arar sorardı bende hep ekerdim çınarcıkta kızlarla tatildeyiz diğer kız arkadaşlarımız bize bi kelek attı orada 2 kız arkadaş kaldık neyse koca da benim etiketten görmüş orada olduğumu arayıp duruyor bende neyse görüşeyim bari dedim o görüşme o görüşme oğlanın adı da o yüzden çınar :KK70:

yok canım ya ömrümüz geçmezdi bizim birbirmize katlanma seviyemiz 27 li yaşlardan itibaren tam denk gelmiş:KK70:
şaka bir yana oradan tanıyorduk sonra 22 -23 yaşlarda olacak gibiydik sonra o başkasıyla oldu sonra 27 li yaşlarda sürekli arar sorardı bende hep ekerdim çınarcıkta kızlarla tatildeyiz diğer kız arkadaşlarımız bize bi kelek attı orada 2 kız arkadaş kaldık neyse koca da benim etiketten görmüş orada olduğumu arayıp duruyor bende neyse görüşeyim bari dedim o görüşme o görüşme oğlanın adı da o yüzden çınar :KK70:
Vay beee ismin hikayesine bak 😍 hee o zmaandan beri seviyodunuz sandım da kız çok uzun olurdu ben darlanırım o kadardan 😂 bundan sonra hep beraberiz nasılsa 😂

Vay be baya hızlı ne güzel 😍biz tanışmamızın 6.yılında evlendik😂
Valla öyle oldu deselerdi inanmazdım flörtü evlendikten sonra yaşadık :))
Bnm mama sandalyesi ikea nın. Bacakları çıkıyo bu şekilde oturak olarak da kullanılıyor. İstediği yere koy hatta bn büyüğümü ona oturtup banyo yaptırıyordum
Kuzum mama sandalyesi var aslında buda bir yere gidince kullanırım dedim

Olsun sende yeni annesin biraz büyüttükten sonra devam edersin. Hem zayıflık değil bakımlı olmak daha çekici bence 😍

Ya en kısa tanışma ve evlenme bende sanırım 😳 eylülde tanıştık kasımda annemle tanıştı. Şubatta nişan oldu eylülde düğün. Ve ayrı şehirlerdeydik be bir defa oturup konuştuk gerisi hızla geldi toplamda 3 defa bir araya geldik düğünden önce 🤭

Bende evlendiğimde 65 kiloydum ozaman kendimi çok kilolu görürdüm şimdi neyim acaba:))
tek tutar yanım o kaldı zaten :KK70:

İnanaması zor ama bebeler gelişi güzel büyümüş işte.. Eşime ananesi bakmış, kp işten gelince de hep o ilgilenirmiş. Akrabalar ile ananesi diyor. Yoksa ben nerden bileceğim. Benim kv öyle ahım şahım yemek yapmayı bile bilmiyor. Birde ebe sen düşün gerisini.. Benim çocuğumu tutamıyor hemen koltuğa koyuyor. Bakıcıya vermeyin ben bakarım diyormuş eşime.. Böyle birine çocuk emanet edilir mi? Orasını burasını inceleme, sulu sulu yalama tarzı öpmeleri de cabası.. Umurunda olmaz kendi zevkine göre davranır. Kafası atınca telefonu vs evde ya da bahçede bırakıp kapıyı çekmeden giden biri 😶‍🌫️
Eşin inş israrci olmaz annesinin bakmasi konusunda..

X