2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Her zaman Mügeciyiz bu aralar biraz aksamış olabilir bebeden ama olsun telafi edicem sonra İşe giderken hiç izleyemiyorum yorgun olmadığım akşamlarda tekrarını açıp anca telafi ediyordum
İlkide olsa anlamaz mı yahu

Gene yaptınmı yazmadın ama
Yok yapmadım canımm hamur kızartması yapabilirim belkii yarın için
Pazartesi başlayacemm inerim kızımla spor salona koşu bandıda yarım saat dururum çikarımm
Kizz hep unutuyom giyemediğini taytini..akıl mı kaldı yorgunluktan:)) haftasonlari yoğun geçiyo bizde,az once banyoya kilitledim kendimi biraz dinlendim

Reactions: Jou
Kizz hep unutuyom giyemediğini taytini..akıl mı kaldı yorgunluktan:)) haftasonlari yoğun geçiyo bizde,az once banyoya kilitledim kendimi biraz dinlendim
Ooo harikaa vallahaa 2 bebe olunca yogun geciyodur ben pek koşmadığım için koşu bandı bana daha iyi gelcek yarimsaat bile su gibi oluyorum

Ooo harikaa vallahaa 2 bebe olunca yogun geciyodur ben pek koşmadığım için koşu bandı bana daha iyi gelcek yarimsaat bile su gibi oluyorum
Yuruyuş yapinca cok terletiyo.benim buyuk kiz cok hareketli,kucukken tv izlerken bile ayakta dururdu,bi de arkadasi gelmiş oynamaya.yoksa küçuk oğluş 1 den beri yatiyo.

Reactions: Jou
Yok daha bişey farketmedim,tartilmadimda,haftaya tartilacam.
Benim oğlan karni tok bide gazi olmazsa iyi uyuyo.
Dogrudurr benimkide ilkkez bugün 2 den beri uyuyo ama buara acıkmaya başladı baya meme istiyo öyle bi açıyoki ağzını fena emiyo sanki 4 saat aç bıraktım hayırlısıyla bi salı günü gitsek dr a

Dogrudurr benimkide ilkkez bugün 2 den beri uyuyo ama buara acıkmaya başladı baya meme istiyo öyle bi açıyoki ağzını fena emiyo sanki 4 saat aç bıraktım hayırlısıyla bi salı günü gitsek dr a
Artik buyuduler daha fazla acıkıyolar.ben ek gida verince gorsen hemen ver diye kavga ediyo benimle.sutumun miktari ayni ama cocuga az geliyo artik.dr da aynisini soyledi zaten.ek gidaya cok hizli bi geçiş yap dedi,yumurta felan ver dedi,iştahli bu ben zaten başlamiştim.

Ooyyy yerumm oniinnn iştahluğiniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…