2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bahsettim arayi açman lazım surekli meme verme dedi gece koca başındaydı biraz dinlendim
Ya bnm ki de iki gecedir 2saati geçirmiyor uyanıyo emecek illa emziği verince bi çığlık atiyo . Diş muhtemelen ama bnde koca kişisi uyanıp beşikte sallamaz ki ayağıma koyayım bi taraftan da bn uyuyayım der.

Ay bende izliyorum bi kaç izleyince sariyormus cinayet araştırmaları güzel.ama.son zamanlarda boşanma.muhabbetleronide alıyorlar
Esra Erol a çıksın onlar ne gerek var mügeyi oyaliyorlar
Evet ya Karadenizli bir aile çıktı yok altın almadı yok altınımı aldı saçma sapan konular onları barıştırmaya çalışıyor okadar önemli konular varken.
Müge reis her zaman izlenir 😁
Oo Bendensin sende he :)
Evet bezen öyle şeyler oluyor. Mesela ilginç olarak kendini bayanım diye tanıtan bir erkek hemşire vardı. Ay çok fena bir konuydu o. Kocası ve çocuğu bile anlamamış 🤣

Evet o çok saçma acaba adamın ilkimiydi anlamıyor muydu ne bilim başka ne olabilir diye düşünüyorum :))

Eşime Belise bak biraz uyuyayım dedim sağa dön sola dön yok uyku yok. Halbuki eşim işe gittiği zamanlar gözümü uykudan açamıyordum 🤦‍♀️
Amaann nerde hep oyle olurr benim gozler kapalı geziyorum artık sallamaktan ayagımı hissetmiyorum uykusu var ama nazlı biyandanda kurt gibi açım oooyyy ben nerelere gideyiimmm

Amaann nerde hep oyle olurr benim gozler kapalı geziyorum artık sallamaktan ayagımı hissetmiyorum uykusu var ama nazlı biyandanda kurt gibi açım oooyyy ben nerelere gideyiimmm

Benimki şimdi uyudu o uyurken hemen kahvaltı yapalım dedim eşimi ekmek almaya yolladım yarım saattir yok ekmeği kendi yapıyor galiba 😳 yollim sana buradan bi tost🤨

Iyi erken yapıyonuz kız kahvaltı

Mecbur yoksa baya geç yapıyorduk önceden. Şimdi biz yapıyoruz Belis hanım uyanınca ona kahvaltı hazırlıyorum :) siz kaçta yapıyorsunuz ki. Haftaiçi zaten ben 11-12 gibi yapıyorum kahvaltı anca zamanım oluyor

• Beğen
Reactions: Jou
Mecbur yoksa baya geç yapıyorduk önceden. Şimdi biz yapıyoruz Belis hanım uyanınca ona kahvaltı hazırlıyorum :) siz kaçta yapıyorsunuz ki. Haftaiçi zaten ben 11-12 gibi yapıyorum kahvaltı anca zamanım oluyor
Pazar günleri aynı 11bucuk 12 gibi yapıyoruz o saate denk geliyo uyumasına kahvaltıyı sizinle alışması lazım normalde kiz aynı masada

Pazar günleri aynı 11bucuk 12 gibi yapıyoruz o saate denk geliyo uyumasına kahvaltıyı sizinle alışması lazım normalde kiz aynı masada
Aynı masada oluyoruz yine kız. O uyandığı zaman kahvaltı hala masada oluyor.

• Muhteşem
Reactions: Jou
X