2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende ondan korkuyorum ya zaten eşim böbrek hastası oyüzden korku daha fazla artıyor. Şimdi daha çok teklif etmeye başladım ama pazartesi yada bugün bi idrar testi de vereceğim içim rahat etsin

Aynen ya neden bu kadar kokulu yaparlar anlamıyorum

Kuzum bu aralar içemedim sanırım ondan kaynaklı
Sizin yediğiniz onun yedikleri de kokutur

Kızlar bu arada miniklerinizi emeklemesi için destek oluyor musunuz birde annem sürekli kolunun altından tut adım atmasını öğret dedi. Hatta yürüteci sürekli olmasada arada oturttur oda destek olur dedi siz ne düşünüyorsunuz

Kızlar bu arada miniklerinizi emeklemesi için destek oluyor musunuz birde annem sürekli kolunun altından tut adım atmasını öğret dedi. Hatta yürüteci sürekli olmasada arada oturttur oda destek olur dedi siz ne düşünüyorsunuz
Kuzu o emekleme surunme işleri genetik bi de bebeginin istekli olmasina bağli.hatta yurume de o şekilde.ben hiiic yardim etmem,etmedim de iki cocukta da.kollarindan tutup bir kere yurutmemişimdir cocuğu,ki herkes yurutmemi soylemişti.cok ta erken yurudu.
Bu bebegime de yardim etmiyorom.ilk döndugu siralarda tek kolu altinda kaliyodu,babasi yardim edelim diyodu yok dedim,kendisi oğrenecek,oğrendi tabi hemen.

Yaptırt kuzum çünkü böyle yaptıran çok kişi var bende anca bilinçlendim. Birde menenjit olması gereken aşılardan. Bizim kızlardan da var ikisini bir yaptıran Sade frappe Sade frappe yaptırtmıştı sanki yanlış hatırlamıyorsam.
Evet, bize birinci dozu da ikinci dozu da aynı günlerde 3.ve 5.aylarda yaptılar. Bizde bir sıkıntı yaratmamıştı 🤗

Kuzu o emekleme surunme işleri genetik bi de bebeginin istekli olmasina bağli.hatta yurume de o şekilde.ben hiiic yardim etmem,etmedim de iki cocukta da.kollarindan tutup bir kere yurutmemişimdir cocuğu,ki herkes yurutmemi soylemişti.cok ta erken yurudu.
Bu bebegime de yardim etmiyorom.ilk döndugu siralarda tek kolu altinda kaliyodu,babasi yardim edelim diyodu yok dedim,kendisi oğrenecek,oğrendi tabi hemen.
Bende dönme konusunda hiç karışmadım aslında sabah bi kalktık kendisi anında dönüverdi :) ama işte bizimkiler çok kafamı bulandırıyor
Ateş ve halsizlik de olmuştu enfeksiyonda.Bizde küçükken geçirmiştik kızımda.Ek gıda da kokutuyor.Sürekli kokuyorsa onu bilemem ama.

Çok şükür öyle bişey de yok. Bizim sürekli kokuyor sanırım bezinde etkisi var
Evveeeet sleepy bide kokuyu veriyo 😂
O zaten evet onuda kullanıyorum oda kötü koku yapıyor

Bende 3 gün deniycem elmayı. Alerji olabiliyormuş
Yer fıstığı için erken olabilir oda alerjen gıdalardan 🥺 çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir
Neyi vardı bebişin ıhlamur serbest ise onu içirebilriisn. Ya da sen kendin papatya çayı iç senden ona geçer iyi gelir soğuk algınlığı varsa

Geçmiş olsun canım şifalar olsun 🥰 bizde olduk ateş yapmadı da bacağı kızartıp şişti biraz kolonyalı pamuk ile masaj yaptık. Çok huzursuzlandu
Ay aman ateş olmasın da şifa olsun minnaklara

Vallahi doğru kuzu 😀
Büyük kızım bezliydi bi ark la buluştuk ark in da kızı var aynı yasta . Neyse bi yerde oturduk yemek yioz ark in kızı orda bezini doldurdu 💩. Bn de dedim ki şükür ya Feyza dışarda hiç kakis yapmaz , aradan 5dk geçmedi veeee Feyza kakis yaptı 😂iste orda bi kere daha anladım bu söz çok doğru 😂

X