2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya prima bezi kendinden kokusu var sanırım hep kokuyormuş gibi o yüzden ben pek anlayamıyorum çişini..
Geçen muayenede doktor çişte koku var mı diye sormuştu. Bende bez kendinden kokuyor çiş kokmuyor sanırım dedim. Oda üstünde durmadı.

Rüyama girdi ya çişini alıp doktora götürüyordum 😐
Benimkindede oluyoya bence bezle alakalı geçen premium carenin bezi buldum evde onunla denedim hiç koku olmadı

Bendede var geçen 2 tane buldum iyi dedin deneyeyim hemen

Ay evet iste oyle oluyo 🤣 bi goruyorum internette 100 120süt, masallah Allahim bize de ver hayirlisiyla doysun yavrucuklarimiz diyorum

Kereviz, karnabahar, brokoli, pancar, ispanak, maydanoz falan veriliyomu acaba, kereviz veriliyo da digerlerini veren varmiiiii ????

Simdi mevsimi olan sebze meyveler de şunlarmis;
Eki Görüntüle 3169761 Eki Görüntüle 3169762

Hay masallah minige ya 😍 biz de yerken cok bakiyo da henuz dalmadi daha 🤣 Onu da sorucaktim organik mi aliyosunuz sebzeleri?

Onu bilmiyorum ama bizim de yakinda 6. Ay asisi var, ne asilar yapiliyo biliyomusun?
Ay bende merak ediyorum onları ya Bi bakcam kitaplara.
Kızlar kabızlığa en iyi ne gelir 😐
Canim yazan oldu mu bilmiyorum da sabah aç karnına kuru kayısı ye üzerine de bir bardak ılık su iç. Bi yarım saat sonra falan da kahvaltını yaparsın.
Bide zeytinyağı içebilirsin

Canısı bebeğinin içtiği su miktarini hemen arttır
Kuzum veriyorum sürekli ama 1 2 yudum içip bırakıyor önceden ne güzel içiyordu
Ayyy nasil sevindim ya buldum diyee öyle rahattıki

Olmaz mı yaa neden okadar pahalı yaptılarsa ben çok memnundum ondan şimdi prime aktif bebek alıyoruz ama kokusunu hiç sevmiyorum😐

Elma bizde de kızarıklık ishal ve kusma yaptı çok fena.

Bugün sadece 3 tane yer fıstıgı yedim cocuk art arda ishal kaka yaptı ve kustu.Hastalandı antibiyotik verdi dr 2 kez antibiyotikte de fıskırır gibi kustu ben kullandıgımda da aynı dr alerji dedi.Valla napacamı şaşırdım.Kuruyemiş süt ürünü yok hasta ol ilaç da yok.
Bende 3 gün deniycem elmayı. Alerji olabiliyormuş
Yer fıstığı için erken olabilir oda alerjen gıdalardan 🥺 çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir
Neyi vardı bebişin ıhlamur serbest ise onu içirebilriisn. Ya da sen kendin papatya çayı iç senden ona geçer iyi gelir soğuk algınlığı varsa
Iyi geceler canom anca geldim 😂 olduk evet pazartesi günü bugünde kendi doktoruna gittik kontrole. Siz naptınız ateş falan oldu mu
Geçmiş olsun canım şifalar olsun 🥰 bizde olduk ateş yapmadı da bacağı kızartıp şişti biraz kolonyalı pamuk ile masaj yaptık. Çok huzursuzlandu

Ay bende merak ediyorum onları ya Bi bakcam kitaplara.

Canim yazan oldu mu bilmiyorum da sabah aç karnına kuru kayısı ye üzerine de bir bardak ılık su iç. Bi yarım saat sonra falan da kahvaltını yaparsın.
Bide zeytinyağı içebilirsin

Kuzum onun faydası hiç olmuyor bana 😐

Olmaz mı yaa neden okadar pahalı yaptılarsa ben çok memnundum ondan şimdi prime aktif bebek alıyoruz ama kokusunu hiç sevmiyorum😐
Canim sürekli teklif et,muhakkak içir.su miktari azalirsa amonyak yukselir,çiş kokar.o da böbreklere zarar verir.normalde bebeklerin çişinin kokmamasi gerekiyomuş.
Sadece anne sutu ya da mama alsaydi bebegin yetersiz besleniyo diyebilirdi doktor ama yemek yiyo.benim bebegimin 2 ay once az kilo almisti 400 gr kadar,o ay cişi de kokmaya başlamişti.doktor yetersiz beslendiği icin demişti.sonra sağdim felan sutu arttirdim kokuda gitti.bu arada ben de prima kullaniyorum ama ayirt ediliyo koku.

Bende onu kullanıyorum ne yazıkkii kaka yapti sanıyorumm bibakıyom yok o derece kokuyi

Canim sürekli teklif et,muhakkak içir.su miktari azalirsa amonyak yukselir,çiş kokar.o da böbreklere zarar verir.normalde bebeklerin çişinin kokmamasi gerekiyomuş.
Sadece anne sutu ya da mama alsaydi bebegin yetersiz besleniyo diyebilirdi doktor ama yemek yiyo.benim bebegimin 2 ay once az kilo almisti 400 gr kadar,o ay cişi de kokmaya başlamişti.doktor yetersiz beslendiği icin demişti.sonra sağdim felan sutu arttirdim kokuda gitti.bu arada ben de prima kullaniyorum ama ayirt ediliyo koku.
Naptınn taytı

Bende ondan korkuyorum ya zaten eşim böbrek hastası oyüzden korku daha fazla artıyor. Şimdi daha çok teklif etmeye başladım ama pazartesi yada bugün bi idrar testi de vereceğim içim rahat etsin
Bende onu kullanıyorum ne yazıkkii kaka yapti sanıyorumm bibakıyom yok o derece kokuyi

Aynen ya neden bu kadar kokulu yaparlar anlamıyorum
Bol su içiyor musun canım

Kuzum bu aralar içemedim sanırım ondan kaynaklı

Bende ondan korkuyorum ya zaten eşim böbrek hastası oyüzden korku daha fazla artıyor. Şimdi daha çok teklif etmeye başladım ama pazartesi yada bugün bi idrar testi de vereceğim içim rahat etsin

Su çok onemli canım,surekli vermeye çalıs.sen idrar yolu enf dan şupheleniyosun sanirim.onda da su onemli..yani su su su

Bende 3 gün deniycem elmayı. Alerji olabiliyormuş
Yer fıstığı için erken olabilir oda alerjen gıdalardan 🥺 çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir
Neyi vardı bebişin ıhlamur serbest ise onu içirebilriisn. Ya da sen kendin papatya çayı iç senden ona geçer iyi gelir soğuk algınlığı varsa

Geçmiş olsun canım şifalar olsun 🥰 bizde olduk ateş yapmadı da bacağı kızartıp şişti biraz kolonyalı pamuk ile masaj yaptık. Çok huzursuzlandu
Tekrarlayan bronşiolit.Ventolinle buhar veriyorum ateşlendiğinde de calpol.Yer fıstığını kendim yedim.Ceviz zaten yiyemiyorum ona da tepki veriyor.Dr kabuklu kuruyemiş yeme dedi.Yumurtayı da haftada 3 gün ye dedi.Ne yicem ben iğne iplik oldum.Bu durum sinirimi bozuyor artık.

Premiumu alalımm diyee 🤪🤪🤪😁😁😁😁

X