2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sabunla gibi birşey halledin demisti biyerde okudum ben ama ben yıkamadım ya nebileyim yepyeni bozarım diye bildiğin yeni yapılmış kumaş gibi kokuyo kızz adamla yapıp gönderiyo 2 günde hallediyolar herhalde ya ama şimdi gitti kokusu
Bakalim sabunlarim olmazsa:)

• Komik
Reactions: Jou
Aa ben daha hic olmadim ya

Evt bide ne zmn diyete girsem birileri gelir ya da birileri cagirir guzel guzel ikramliklar denk gelir, aslinda denk gelip yesek bile bozmayip devam etmek lazim

alttakı komsum agzına bıle surmez çok ıstıkrarlı azcık bızdede olaydı

HM çok iyi oluyo canım kesinlikle. Ben ilk kıza hep ordan almıştım şimdi onunkileri kullanıyoruz. HM nın kalıplar bi tık büyük kuzum ama bebis iriyse tam ayarında olur
Anlayamadığım bir şekilde tutturamadım dış kıyafette normalde ayından bir tık büyük alıyorum bunda da öyle yaptım tutmadı 🤣 Yüzde 20 indirimde vardı birkaç gün önce bedenler çok çabuk bitti hiçbir şey alamadım 😢

Bizde yarın aşı olucaz
Ya bende hastaneye gittikçe çok korkuyorum
Kiyamam ya şimdi nasil oldu
Canım akşam üzeri eşim gelince dr a götürdük çünkü tel ışığıyla boğazına baktım arkada kızarıklık vardı bi de dilinde kırmızılık . Boğazı şişmiş antibiyotik verdi 🥺 bi de diline sürmek için ilaç .
Karin bölgesinde de bi kırmızı döküntüler oldu bugün . Bn 6.hastalıktan şüpheleniyorum ya.

Anlayamadığım bir şekilde tutturamadım dış kıyafette normalde ayından bir tık büyük alıyorum bunda da öyle yaptım tutmadı 🤣 Yüzde 20 indirimde vardı birkaç gün önce bedenler çok çabuk bitti hiçbir şey alamadım 😢
Kalıbıyla da alakalı olabilir kuzum . Bana da ark hediye getirmişti HM tulum bugün giydirdim bacakları kasti olmadı üst güzel ama alt taraf çok dar.
Millet çılgınca aliyo ya 🙈biz genelde ablamızın küçükleri bi de hediye gelenlerle devam 🙃

Canım akşam üzeri eşim gelince dr a götürdük çünkü tel ışığıyla boğazına baktım arkada kızarıklık vardı bi de dilinde kırmızılık . Boğazı şişmiş antibiyotik verdi 🥺 bi de diline sürmek için ilaç .
Karin bölgesinde de bi kırmızı döküntüler oldu bugün . Bn 6.hastalıktan şüpheleniyorum ya.

Geçmiş olsun canim cok iyi yapmissin en azından rahatlar yavrum kiyamam ya 😞
Ay inşallah 6.hastalık değildir çok varmış oda

X