2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Istanbul berbat halde zatenn heryer arap turist turklerimi cok nadir goruyorum vallaha güneş kızımın saçını yolarr YunSev

Gizzz ise baslim hele güneşle geliriz Almirosuda alır gezmelere çıkarız
Bacının arabası varda aktif kullanmiiii
Ogrencem inşallah
Güneş cadı bacım belki değişir bir ümit
meliyke

Istanbul berbat halde zatenn heryer arap turist turklerimi cok nadir goruyorum vallaha güneş kızımın saçını yolarr YunSev

Valla İstanbul çok karışık bacım
Trafiği ayrı dert kalabalığı ayrı dert
Ama ben seni.emirgan tarafına götürürüm oralar daha sakin

Reactions: Jou
Kızlar selam 🖐 giremedim bayadır.
Benim 5 aylık bir yenidoğanım var y.doğan dönemindeki gibi boyna emmek ve uyumak istiyor. Hep bi kucak hep bi ilgi...koydugum gibi uyanip viyaaaakkkklama Var mı aranizda bu donemde bebesi boyle olan

Kizlar ya bizim bu salyamiz hic azalmadi yaz günü prk onemsemiyordum ama simdi gunde 4 5 kez ustunu degistiriyorum kehribarda aldim fayda etmedi dişte yok gorunurdu napicam bilmiyorum artik bronsit olcak diye cok korkuyorum

Kizlar ya bizim bu salyamiz hic azalmadi yaz günü prk onemsemiyordum ama simdi gunde 4 5 kez ustunu degistiriyorum kehribarda aldim fayda etmedi dişte yok gorunurdu napicam bilmiyorum artik bronsit olcak diye cok korkuyorum
Selam canım bizimde aynı yakalıktan bile geçiyor kıyafetine damakları sertleşti diş gelcek ama daha salyamız azalmadı üstüne birde tükürme eklendi balon yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…