2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kiz oyle bi bakiyorlarki bogazinda kaliyor insanin 🤣 benimkinin agzinin sulari akiyor tövbe yarabbi 😅 ama napalim erken daha sonrasinda acisini cikartiriz 🥰
Ay evet ya kaşık çatal takip ediyo gözüyle kim ne yiyo diye 😂 biraz daha büyüsünler Allah ne verdiyse artık 😂😂

Evet ya okadar sancı çek sonrasinda genel anesteziyi dayasinlar vallaha cok zordu benim icin aslinda herseye tamamim da oglumun ilk anlarini gorememek bana cok dokundu
Senin bide o vardı demi benim genel değildi çok şükür ya. Apar topar olması şoku kötüydü insan gerçi o an sadece sağlıklı doğsun da gerisi önemli değil diyor

Yazıhlaarrr olssuunnn depremimi anlattımm kimse bakıp ta yanıtlamamışş üzdü 🥺 bi @Dreamgirls cevapladı sağolsun :KK12: kimse gecmiş olsun da demedii bumu benim değerumm heeehhhh triplendimmmmm
Kız geçmiş olsun,çok hissettin mi depremi?uyuyo muydun? o an hiç bitmeyecekmiş gibi geliyo.burda da 6.8 olmuştu bi akşam misafirlikteydik,yere oturup kizima oyle bi sarılmişim ki;anne ben depremi hiç hissetmedim der hep:)

• Beğen
Reactions: Jou
Kız geçmiş olsun,çok hissettin mi depremi?uyuyo muydun? o an hiç bitmeyecekmiş gibi geliyo.burda da 6.8 olmuştu bi akşam misafirlikteydik,yere oturup kizima oyle bi sarılmişim ki;anne ben depremi hiç hissetmedim der hep:)
Yaa gece 4 de benim kız uyandı hissetti herhalde meme istedi emziriyodum o ara başım döndü ben kendimce düsundüm meğersem deprem oldu eşimde demedi bana o an panik olmayayim diye uyutup uyudum bende değiďik bi geceydi benim icindi

Ay cano indirmem
Kiz 3 sene once miydi deprem.olmustu merkez üstü silivrimiydi neydi
Gündüz olmustu çok sallanmistik
Hemen aklima oğlum gelmişti arıyorum hatlar yok çok kötüydü
Aayyy evett gündüz 2 3 deydi o cok kötüydü ben baya beşik gibi acayip sallandıkk silivriye zaten biz cok yakinız orası olursa deprem anında burdada olur

Yaa gece 4 de benim kız uyandı hissetti herhalde meme istedi emziriyodum o ara başım döndü ben kendimce düsundüm meğersem deprem oldu eşimde demedi bana o an panik olmayayim diye uyutup uyudum bende değiďik bi geceydi benim icindi
Neyse hissetmemişsin,Allah beterinden korusun

• Amin
Tünelin sonuuu🙊

Beni mama reddi vurdu 4.ayda hala devam😂
Aaaaa yaaaa bendede var o mama reddimi anlamıyorum , çocuk deli gibi acıkana kadar yemiyo diliyle biberonu itiyo örnek 1de içerdi , sonra 4 de yine içerdi şimdi akşam 6 oluyo artık 7de deli gibi acıkıp öyle yiyio seninde öylemi 😃😃

Ben 4 ay atağı cidden yaşadım yani aksam 11 12 uyurdu hep sabah kalksada cok yorulmuştum atağina içine s.çılmıştık cidden 🤣🤣🤣🤣
6aya az kaldı haftaya kuzu gıdaya baslıcaz allahın izniyle daha ben başlamadım çoğu kızlar başadı artık zorlanmaya başladılarr hahahahahaha onlar zorlandıkça ben kolaylık yasicamm azcuk kıskansunlarr demii 🤪🤪🤪🤪🤪5ayda aynı biraz atak biraz gülüşmeler geçiyorr normall atak gibi 🤭
Bebiste bizde hamdolsun iyiyizz kuzum benimm siz nasılsınız 😍
Ayyy delirtti bizi bu bebekler bu ay uyuyan çocuk uyumamaya başladı deli gibi geziyorum😃
Bu arada bende tadımlara başladım biraz erken oldu ama 5 e girerken deneyim dedim havuç yeşil kabak tatlı kabak, patatesi bitirdim , meyvelere geçicem 😃 mama içiyo benim bebiş artık onh yememeye başladı uzadı içmesi bende bari ek gıda tadımlarına başlıyım dedim😃

5.ayda bari drdğin gibi bulutlarımız biraz dağılsa😃😃
Bizde iyyz bundan çıkmaya çalışıyoruz😃

• Muhteşem
Ayyy delirtti bizi bu bebekler bu ay uyuyan çocuk uyumamaya başladı deli gibi geziyorum😃
Bu arada bende tadımlara başladım biraz erken oldu ama 5 e girerken deneyim dedim havuç yeşil kabak tatlı kabak, patatesi bitirdim , meyvelere geçicem 😃 mama içiyo benim bebiş artık onh yememeye başladı uzadı içmesi bende bari ek gıda tadımlarına başlıyım dedim😃

5.ayda bari drdğin gibi bulutlarımız biraz dağılsa😃😃
Bizde iyyz bundan çıkmaya çalışıyoruz😃
Mama içiyosa baslaman iyi olmuş canım artıkk
Cok fena bu bebeler çokk

X