2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oda daha küçük anne kuzusu Yaş aralığı az olsa iyi okur ama ben hem. Ruhen hem fiziken hiç hazır değilim. Şimdiki bebeğime bile daha tek başıma yapamadığım şeyler var. Annem bile 1 tane yeter diyor

Oovvvv başladı hahahaha ben bugüne gelecemmi diyodum demekki her bebenin tepkileri aynı hahahaahahah ama burcu ne bunun kız nisanda doğdu ya

Onlara göre normal geliyor anne babaları hiç anlamıyorlar İnşallah biran önce iyileşir oğluş

Aaaa kaç sene süruyo ben genelde 3 sene sart diye biliyorum.hep oyle duyuyorum
Rahim kendini toparlamışsa beklemeye gerek yok canım. Benm doktorum 2 aylıkken rahim toparlanmış beklemene gerek yok dedi. Gerci ben 35 yaşımdayım onun da etkisi olmusmudur bilemem. Ama sonuçta riskli olsa biraz bekle derdi. Benm çevremde cok var böyle

Ciğerleri falan temiz demi kuzu

Evet ya takip ettiğim doktorlar bu üçlüyü paylaşıyor şu an çok fazla diye
Hastalık resmen combo yapmış ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Etrafta çok var burda ama kimse kabul etmiyor grip olucaktı engelledim sadece şu var bir şeyi yok deyip geçiştiriyor.

Küçük ergenler Sizde sinirli olan birisi var mı Benimkide bazen çok sert bakıyor gülünce sırıtıyor

Iyimiş ben hala 1bucuk aydır regl olduğum yok

Aaaa kaç sene süruyo ben genelde 3 sene sart diye biliyorum.hep oyle duyuyorum

Kız tekrar hamileliğemi 3 sene şart
Oovvvv başladı hahahaha ben bugüne gelecemmi diyodum demekki her bebenin tepkileri aynı hahahaahahah ama burcu ne bunun kız nisanda doğdu ya

Boğa burcu minnok
Küçük ergenler Sizde sinirli olan birisi var mı Benimkide bazen çok sert bakıyor gülünce sırıtıyor

Babası dedesi falan sinirli karadeniz uşağı tam minnok

Sezaryenliysen yanii cano tam anca toparlanir diyolar bilmiyorum

Ooo tam karadenizz kız hahahaha
Bende sinirliyimde fevri davranırım teyzoşuna da çekmiş

Uyy Teyzesunu severiz
Bende en az 2 sene diye biliyorum 2. Hamilelik için.. Doktorum bir şey söylemedi sadece korunma yollarını söyledi
Uyyyyyy paçiii yandın sen

Kızlar benim doktor taburcu olurken 6 hafta sonra tekrar deneyebilirsin demişti

Off aynı Ahsen ya geçen biberona bi vurdu fırladı gitti bacak kadar boylarıyla sinirlerine helee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…