2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende öyle yaşamayan bilemez hamile kalsan bile kalbi bozuk olan insanlar bi şekilde yine uğraşıyor geçen ailemizden biride hamile benimki ni duydu bana şey dedi mesela ben doğuracak oldum ohooo sana 1 yıl var dedi iğneleyerek hiç kusura bakmasınlar öylelerden çıkartmak lazım bazı şeyleri daha öncede mesela bana ben evlenir evlenmez hemen hamile kaldım diyordu o ve başka bi kaç kişi daha ama anne olamayan anne olmaya çabalayan birine asla ama asla yapılmaz
Evet bir de o tür insanlar var evladı olup da bana öyle yapanlara tabiki gününü göstereceğim. Bir akrabamız benimle aynı dönemde evlendi hemen hamile kaldı kimseye bebek odasını göstermedi öve öve bana gösterdi tam gittim yerime oturdum ay sana şunu göstermedim defi tekrar odaya çağırdı heyecanla tavana kelebekli sticker yapıştırmıştı içimden bu mu yani dedim e ben şimdi onun ağzına........ mıyım afedersin🤣 en güzel odayı yapıp gözüne sokacağım çok hırslıyım bazılarına

Evladımı kimsenin gözüne sokmayacağıma evladı olmayan insanların canını acıtmayacağıma söz veriyorum ben 😪çok yaralandım bu 4 yılda tabiki herkes sevecek çocuğunu ama inat yaparmış gibi sözler söylemek gözünün içine baka baka öpmek sevmek ne bileyim ayıp ya
Eğer bu süreci yaşamamış olsam farkında olmazdım belki ama, gerçekten ben de çok üzüldüm, evet tabiki mutlu anılarımızı paylaşacağız zaman zaman ama bunu kimsenin gözüne sokma niyetinde değilim. Çocuğum doğana kadar hamile olduğumla ilgili bir detay paylaşmak da çok istemiyorum... Rabbim bekleyen herkese güzel haberler versin inşallah

Evet bir de o tür insanlar var evladı olup da bana öyle yapanlara tabiki gününü göstereceğim. Bir akrabamız benimle aynı dönemde evlendi hemen hamile kaldı kimseye bebek odasını göstermedi öve öve bana gösterdi tam gittim yerime oturdum ay sana şunu göstermedim defi tekrar odaya çağırdı heyecanla tavana kelebekli sticker yapıştırmıştı içimden bu mu yani dedim e ben şimdi onun ağzına........ mıyım afedersin🤣 en güzel odayı yapıp gözüne sokacağım çok hırslıyım bazılarına
Hakkını savunmak lazım kuzum aslında bunu yapmaları şu demek ben kendimi senin yanında ezik görüyorum o yüzden üstünlük taslamaya çalışıyorum bütün dert o bence Allah nasip etti hiç mi nasip olmayacak zannediyorlardı bilmiyorum gerçekten bazı insanların fesatlıktan kafaları basmıyor tabiki de sorulacak hesabı bize çektirdiklerinin benim üzülerek çocuklarına bakmamdan dalıp dalıp giderdim bazen ondan bile mana çıkarttılar kıskanıyor gibisinden çok şükür geçen bana şey diyor o şahıs beni haberdar et gelişmelerden bakalım artacak betan diyordu 😡

Hakkını savunmak lazım kuzum aslında bunu yapmaları şu demek ben kendimi senin yanında ezik görüyorum o yüzden üstünlük taslamaya çalışıyorum bütün dert o bence Allah nasip etti hiç mi nasip olmayacak zannediyorlardı bilmiyorum gerçekten bazı insanların fesatlıktan kafaları basmıyor tabiki de sorulacak hesabı bize çektirdiklerinin benim üzülerek çocuklarına bakmamdan dalıp dalıp giderdim bazen ondan bile mana çıkarttılar kıskanıyor gibisinden çok şükür geçen bana şey diyor o şahıs beni haberdar et gelişmelerden bakalım artacak betan diyordu 😡
Rabbim çok şükür bize de nasip etti tek kendilerininki oluyor sanıyorlar. Kesinlikle kıskanıp kendilerini ezik gördüklerinden böyle yapıyorlar sana katılıyorum e hava atacak başka bişey bulamıyor napsın bununla bizi üzüyorlardı

Rabbim çok şükür bize de nasip etti tek kendilerininki oluyor sanıyorlar. Kesinlikle kıskanıp kendilerini ezik gördüklerinden böyle yapıyorlar sana katılıyorum e hava atacak başka bişey bulamıyor napsın bununla bizi üzüyorlardı
Allah kimsenin ahını kimsede bırakmaz kimseye fırsatımızı vermesin Rabbim bidaha inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar benim aile hekimliğindeki doktorumun sekreteri hamile kalırsan bizi kesinlikle bilginlendir çok önemli kayıtlara mık geçecez dedi 1 yıl oldu unuttum da sizler haber verdiniz mi böyle bişey yapılması gerekiyor mu

Kızlar benim aile hekimliğindeki doktorumun sekreteri hamile kalırsan bizi kesinlikle bilginlendir çok önemli kayıtlara mık geçecez dedi 1 yıl oldu unuttum da sizler haber verdiniz mi böyle bişey yapılması gerekiyor mu
Bana da öyle demişlerdi keseyi göreyim de ben öyşe haber vereyim diyorum

Demi şimdi daha bişey yok ortada bendr öyle düşündüm de yinede dedim öğrenir öğrenmez habermi veriliyor acaba diye sağol kuzum 🤗🤗💕💕
Normalde kese gözüktükten sonra sistemlerine düşüyor onların arıyorlar zaten bende bu sefer sağlık ocağında verdim kan testini keseyi gördükten sonra bizi bilgilendirin dediler

Kan tahlili vs istiyorlar aşı yapıyorlar doğumdan sonra çocuğu aşı yapıyorlar vs yapışıyorlar zaten kaçamıyorsun. Gebe / bebek takibi başına pirim alıyorlar 😂

Bugun Bat günüm kan vedim💕❤️

Eklentiler

• IMG_20211002_162555.jpg
    IMG_20211002_162555.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 49
X