2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzu ben karar verememkii ama doktorum nasıl uygun görüyorsa o ben ona bıraktımm demekki daha dönemez dediğine göre belliki var bi bildiği
Doktorundan emin olmak önemli canım. Anladığım kadarıyla eminsin de. Sadece bazı doktorlar sezeryan yanlısı oluyor maalesef,ufacık bir durumda sezeryana dönüyorlar. Ondan sordum. Diyip diyip kapanışı bende sezeryanla yapıyormuşum
Hayırlısı olsun

Hele bi yapsezaryenle sorarım ben sana emmiii yok bu doktor normalden yanaymış zaten canım ilk 4 cü ayda bile kafası aşşağıdaydı eğer hiç donmezse bu gidişle güzel bi normal doğumla kapatırız demişti zaten

Yok qıı bende saldım iyice,kucağıma sağ salim alayım da nasıl olursa olsun moduna girdim he. Gönül ister bu da normal olsun ama sezeryan olursam da üzülmem yani kısmet der geçerük

Reactions: Jou
Yok qıı bende saldım iyice,kucağıma sağ salim alayım da nasıl olursa olsun moduna girdim he. Gönül ister bu da normal olsun ama sezeryan olursam da üzülmem yani kısmet der geçerük
Eevttt ben hiç şartlandırmadımm nasıl istiyosa öyle gelsin diyorum hep saglıkla alalımda kucağimıza hayırlısı olsunn

Bende kalça ağrısı ara ara seyrediyor . Diğerler de ara ara pazartesiye randevu aldım bu kadın beni hiç nst ye de koymuyor ya benmi talep etmem lazım
Daha erkendir belki sen kaç haftalıksın şuan beni 36 haftalık ken soktu gerçi normalde buhafta 35 haftalığım reglime göre ama 1hafta önden gittiğim için 36 yım hemen soktu seni busefer sokar canım

Bende kalça ağrısı ara ara seyrediyor . Diğerler de ara ara pazartesiye randevu aldım bu kadın beni hiç nst ye de koymuyor ya benmi talep etmem lazım
Kız benide hiç sokmadı nst ye doğurıcam bi nst görmedik şaka bi yana cidden bu ara ara olan sancı bebeğin kanala girmeye çalışmasından dediler ama ne alaka sancı çekip sezeryana girenlerde var

Kız benide hiç sokmadı nst ye doğurıcam bi nst görmedik şaka bi yana cidden bu ara ara olan sancı bebeğin kanala girmeye çalışmasından dediler ama ne alaka sancı çekip sezeryana girenlerde var
Evettt varr sancı benimde ara ara varr yanii ama yalancıymış nst ye bile 20 çiktı hiç yok gibii bakalım pazartesi bidaha neolcak

Kızlar ben geldim. Bebek küçük olduğu için kordon kan akışına bakıldı doppler ultrasonda. Çok şükür hiçbir problem yok çok rahatladım. Sorun olsaydı hemen doğuma alacaklardı. Şimdi her hafta takip edilecek. Sorun olmadığı sürece gebeliğe devam, sorun olduğu zaman doğum diyorlar. Zaten iki hafta daha geçse erken doğum olmuyor artık 37 bitmiş oluyor inşaallah vaktini güzelce tamamlarız. Yalnız kilosunu öğrenemdim ona iki haftada bir bakıyoruz dedi dr. Geçen hafta 1400 dü. Anca haftaya öğrenebileceğim kiloyu. Bir de vajinada ele değen şey rahim ağzı mı diye burda yazmıştım ona da normal doku demişti geçen hafta da yazmayı unutmuştum.

Sen pazartesidemi gidicen ki kuzu
Geçen ameliyattaydı doktor sabah ebe gordü doktorunu aramış önce nst ye gitsin demiş işte önce ona gittik hallettik geldik doktor gelmiş oldu ultrasonda baktı etti kontrol falan bidaha pazartesi tekrar giricem kuzum yanii 4 gün sonra

Çok sükür canımm vaktiyle gelsin inşaallahh

Her defasında söylüyorum ama sana yüklü diyorlar gebesin sen onlar normal deyip duruyor onun da yapabilecegi bişey yok demek bu konuda
Evet canm neyse senin haftan az kalmış bitiyor inşallah sağlıkla alalım kucağımıza da geçer bunlar bende bugün çatlak izleri ile uyandım güne moralim bozuldu daha çatlamamıştım gece bir şey yoktu uyandım çatlaklar var

Hatıra kalırr kizzz bozma moralinii

Hatıra kalırr kizzz bozma moralinii
Evet sıpa imzasını atıyor artık doğuma yakın ya benim hamilelikte en çok çekindiğim şeylerden biriydi çatlaklar çünkü çevremde Bi kaç kişiden görmüştüm karınları baya derin ve uzun çatlakları olmuştu korkuyorum şimdi öyle olur diye yoksa ufak tefek olmasında sıkıntı yok

Reactions: Jou
Amaaannn yapcak birşey yok yaaa zaten doğumdan sonra iyicene kayboluyorr kim görüyor sankii eşinden başka benim esim diyo hatıra kalır ne var onda diyo yanii ben zaten bozmam çünkü hamilelikte olunacak şeyler bunlar anne olmak hiç kolay degill hep derler cennetlik anaların ayagın altında diye gerçektende öylee herşeyi biz yaşıyoruzz kesilene kadar ağrıyı demiyorum bile
Benimkide attı bi güzel imzasını hatıra kalsın anneeyy diyeyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…