2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amaaannn yapcak birşey yok yaaa zaten doğumdan sonra iyicene kayboluyorr kim görüyor sankii eşinden başka benim esim diyo hatıra kalır ne var onda diyo yanii ben zaten bozmam çünkü hamilelikte olunacak şeyler bunlar anne olmak hiç kolay degill hep derler cennetlik anaların ayagın altında diye gerçektende öylee herşeyi biz yaşıyoruzz kesilene kadar 🤗 ağrıyı demiyorum bile
Benimkide attı bi güzel imzasını hatıra kalsın anneeyy diyeyy :KK70:
Aynen bende eşime öyle diyorum sen baba oluyorsun ama vücudunda hiçbir değişiklik olmuyor diye, bizim herşeyimiz değişiyor😂 neyse sağlık olsun yapacak Bi şey yok olacak bunlar

• Muhteşem
Reactions: Jou
Aynen bende eşime öyle diyorum sen baba oluyorsun ama vücudunda hiçbir değişiklik olmuyor diye, bizim herşeyimiz değişiyor😂 neyse sağlık olsun yapacak Bi şey yok olacak bunlar
Aynenn yaa vallahaa onlar cillop gibi vücutları duruyor bizim hepsi bozuluyorr 🤦‍♀️

Ah çok heyacanlı kuzuuuu
Her şey gönlünce olsun inşallah
Çıkınca ilk fırsatta yaz bize olur mu😍
Burda da senden haber bekleyen bi ailen var unutma he 🤩
Teşekkür ediyorum , suyum azalmış bebek aşağıda ama kemik çatım dar bebek doğamıyormuş kaç gündür doğarmış yoksa açılmam da var , iyiki sezeryan günü almışım , eğer normal istersen vakum yaparız dedi doktor oda acılı bir doğum olur son anda sezeryan a geçebiliriz dedi. Ben zaten diyorum ağrım var diye doğum ağrısımış bunlar aslında.

Kızlar ben geldim. Bebek küçük olduğu için kordon kan akışına bakıldı doppler ultrasonda. Çok şükür hiçbir problem yok çok rahatladım. Sorun olsaydı hemen doğuma alacaklardı. Şimdi her hafta takip edilecek. Sorun olmadığı sürece gebeliğe devam, sorun olduğu zaman doğum diyorlar. Zaten iki hafta daha geçse erken doğum olmuyor artık 37 bitmiş oluyor inşaallah vaktini güzelce tamamlarız. Yalnız kilosunu öğrenemdim ona iki haftada bir bakıyoruz dedi dr. Geçen hafta 1400 dü. Anca haftaya öğrenebileceğim kiloyu. Bir de vajinada ele değen şey rahim ağzı mı diye burda yazmıştım ona da normal doku demişti geçen hafta da yazmayı unutmuştum.
Gözün aydın problem olmamasına sevindim 🤗
Güzel kadınlar günaydın 🌼
Hastaneye geldim dua edin olur mu
Doğuma bir kadın giriyordu ağlaya ağlaya korktum başıma ağrı girdi vallahi 😁😁
Stres altındayım artık kucağımıza alsak alınca bu günler özlenir mi dersiniz? :)
Niye gittin kontrol mü yoksa doğuma var senin 👀

Güzel kadınlar günaydın 🌼
Hastaneye geldim dua edin olur mu
Doğuma bir kadın giriyordu ağlaya ağlaya korktum başıma ağrı girdi vallahi 😁😁
Stres altındayım artık kucağımıza alsak alınca bu günler özlenir mi dersiniz? :)
Niye özleyelimm kızzz ben özlememm 😂😂

Evet canm neyse senin haftan az kalmış bitiyor inşallah sağlıkla alalım kucağımıza da geçer bunlar 😐 bende bugün çatlak izleri ile uyandım güne moralim bozuldu daha çatlamamıştım gece bir şey yoktu uyandım çatlaklar var 😭
Ayy benimde yoktu dün baktım bacağa doğru çatlamışım 🥲insan üzülüyor ama neyse herşey annelik için

Sleepy aldım. Sonra sızdırıyor deyince herkes durdum stok yapmayı. Memnun kalmazsam bende goon deneyecem
Slepyyide cok baktım çoğuda memnun degil aksine slepy aldım diyolar ama goona geçince cok memnun olduklarını söyledilerr 1numaramı aldın 1 numarada beden olarak 2-5 kg ya kadarmış

Kız benide hiç sokmadı nst ye doğurıcam bi nst görmedik 😂😂😂 şaka bi yana cidden bu ara ara olan sancı bebeğin kanala girmeye çalışmasından dediler ama ne alaka sancı çekip sezeryana girenlerde var
Tecrübesiz olmak kadar kötü bişey yok ya . Bebeğin aşağıda olduğunu ben anlıyorum zaten hareketler aşağıda çünkü önce den yukarıdaydı baskı yapıyor belli mecbur bekliycez erken gelmese bari kız bebek erken geliyormuş 😅

Daha erkendir belki sen kaç haftalıksın şuan beni 36 haftalık ken soktu gerçi normalde buhafta 35 haftalığım reglime göre ama 1hafta önden gittiğim için 36 yım hemen soktu seni busefer sokar canım
Bende 35 i bitirdim valla . Ama ben 28. Haftada dekolman olmuştum o hafta beş gün boyunca hastanede yattım takipteydim nst ye koydu ama bebekte sorun varmı dekolmana bağlı diye soktu . Bakma riskli bi gebelik sürecindeydim nerdeyse kaybediyordum bebeği son anda Allah nasip etmedi de buralara kadar geldik 🥲

• Beğen
Reactions: Jou
Bende 35 i bitirdim valla . Ama ben 28. Haftada dekolman olmuştum o hafta beş gün boyunca hastanede yattım takipteydim nst ye koydu ama bebekte sorun varmı dekolmana bağlı diye soktu . Bakma riskli bi gebelik sürecindeydim nerdeyse kaybediyordum bebeği son anda Allah nasip etmedi de buralara kadar geldik 🥲
Oyyy canımm rabbimm kurtardıı eline boş bırakmadı çok şükürrr tehlikeyi atlattın bundan sonrası gelsede olur 😘

X