2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar pazartesi tahlil vermiştim sağlık ocağında şimdi e nabızda baktım sonuçlara crp yüksek çıkmış en yüksek 5 olmalıyken benimki 6.91 çıkmış doktor randevuma daha 1.5 hafta var yazsam mı acaba hemen doktora sıkıntılı mı bu değer acaba yoksa o zamana kadar bekleyeyim mi sağlık ocağının doktoruna güvenmiyorum o yüzden ona gösterip ilaç yazdırmak istemiyorum

Bende yaz doktoruna kuzu çok sıkıntılı olduğunu sanmıyorum ama kafan rahat olur

Birkaç saatte 1 düzenli güçlü kasılmalarım var NSTde 80-100 arası giden, bakalım bu sefer duracaklar mı gelecekler mi

Günaydın kızlar.Müthiş bir sancıyla uyandım doğuruyorum sandım bir an.Karnım, belim, bacaklarım derken ilk kez oldu.Belki 25 ini dahi beklemez benim ufaklık.
Benimde dün gece karnımın üst kısmında hafif hafif vardı gaz sancısı gibiydi de emin olamadım çabuk geçti ama korktum nedense
Ay lavmanmı yapıyolar doğumdan önce bide
Eveeet bazı yerler yapmıyormuş ama
Bende dönerken falan çatım ağrıyor daha doğrusu sol kısım daha çok. Yürürken çok değil benim
Berbat.. Bacaklarım şişti yemek yiyemiyorum fırsat yok çünkü. Hergün farklı bir hemşire geliyor derdini anlatmaya çalışıyorsun. Ve hala bir kaç gün daha buradasın diyorlar çıldırıcam
Bacakların neden şişti acaba ya varis çorabı giydin mi sanırım doğumdan sonra giyiliyormuş
Hayırlı olsun çok az kalmış
@MC06 da 25 Mayıs
Başka var mıydı günü netleşen?
24 Mayıs var Kubrasc

Kuzenim normal doğurdu geçen sene hemen ona yazdım aynı doktor aynı hastane çünkü yapıyolarmış bizim burada

Canım geçmiş olsun. Hava değişimlerinden de olabilir. Covid olsa bile tedirgin olma eskisi gibi zorlamıyo. D vitaminini ihmal etme . Dr una da danış ama coraspin de al pozitifse
Test yaptırdım
Akşam 7-8 gibi çıkacak dedi
Umarım değildir
Değerin çok yüksek değil cnm korkma
Ama yinede içinde kalmadın yaz tabiki
Bende hamileliğin başından beri bar enfeksiyon crp en düşük 36ya düştü

Hareketli olduğum için doktor takmana gerek yok demişti ama bu kadar hareketsiz olacağımı düşünemedim

Allahım kafamda deli senaryolar dönüyo ya şöyle olursa ya böyle olursa diye
Korkman kuzum bebeklerimizi elimize alınca geçecek hepsi

Aynen canm yazdım doktor Bi sıkıntı yok dedi sende Bi sıkıntı yaratmıyor mu canım çok geçmiş olsun

Bence korkma 6 çok yüksek değil benim 3-4 aydır 14 crp doktor dediki bu diş iltihapı olabilir kulak enfeksiyonu olabilir her şeyden yükselebilirmiş eğer kasık ağrın yanman vs yok ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…