2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben orayı görmedim kuzu ne gibi yüklendiler ki oyüzdenmi öyle dedi bende diyorum niye öyle yazdı diye telefon yanımda değildi diye

Yani o halde telefon aklinami gelmiştir. Empati kursalar biraz ona gore yazsalar ama nerde. Bazen insanlar bizim basimiza gelemz deyip bos konusup, rast gele konusuyorlar. İnşallah minik bebek cabucak toplanir anneside oyle tabi. Kuzusunu saglikla kucaklar. 🤲

Ben de çok garipsedim. Kız inansınlar diye mi foto koymak zorunda kaldı acaba ? Gerçekten üzüldüm

Aaa nasıl yüklenmişler ya
Sancılarının durdurulmaya çalışıldığını ve kanaması olduğunu yazınca birçok kişi son durumunu sormuş, cevap gelmemiş ama siteye bakınca online olarak başka alakasız konuları okuyor şeklinde görünmüş. Buna sinirlenmişler. Artık kimseye üzülmeyeceğiz, nasıl bize cevap vermezsin ve şeklinde birçok yorum vardı…
Allah yardımcısı olsun inşallah, sağlıkla evladını kucağına alıp taburcu oldukları günleri görmek nasip olsun.. Aklımdan çıkmıyor

Sancılarının durdurulmaya çalışıldığını ve kanaması olduğunu yazınca birçok kişi son durumunu sormuş, cevap gelmemiş ama siteye bakınca online olarak başka alakasız konuları okuyor şeklinde görünmüş. Buna sinirlenmişler. Artık kimseye üzülmeyeceğiz, nasıl bize cevap vermezsin ve şeklinde birçok yorum vardı…
Allah yardımcısı olsun inşallah, sağlıkla evladını kucağına alıp taburcu oldukları günleri görmek nasip olsun.. Aklımdan çıkmıyor
Iste önyargılı düşünmemek lazımm aslında üzücü bi durum oldu yoksa niye girip yazmasın kii haber vermesin inşaallahh rabbim sağlıkla kucağina nasip etsin 🤲

Iste önyargılı düşünmemek lazımm aslında üzücü bi durum oldu yoksa niye girip yazmasın kii haber vermesin inşaallahh rabbim sağlıkla kucağina nasip etsin 🤲
Yoğunbakıma almışlar kendisini de, o sırada doğal olarak telefonu da yakınlarındaymış. Toplum olarak çok kolay fikir yürütüp yargılıyoruz malesef 😕 Amin amin

Bünyeden bünyeye değişiyor demek ki canım. En sağlıklı şekilde gelsinler de inşallah 😊

Senden bendensin😉🤗

Çok geçmiş olsun canım benim Şimdi nasılsın 🤗

Benim 2. Oğlumda bebeği alacaklardı kaç tane doktora gittim kalp atışı yok diye. Ben ısrarla bekledim 9. Haftada kalp atışı duyuldu. Şu an oğlum 7 yaşında. Sakın sakın üzme kendini. Daha çok erken emin ol bak. Bebeğin seninle Allahın izniyle 🤗🤗🤗
Sağol fatmişim iyim çok şükür mis gibi uyudum bu gece 😊
İyim iyim kuzum kendime geldim😊

Bahhh şini dedin bunu bağğaaa ben dayanamamkiii 🤤🤤

bbfm-lol-for-rei.gif

Günaydin kizlar, her gun yeni bir rahatsizlik köşemizde bugun ishal var 🤣 bgn de ishal olmusum, dogum öncesi de olurmus ya bi panik bi panik butun gece uyuyamadim daha erken ya dogurursam diye, bi huzursuzluk vardi ustumde cok stresli bi gece gecirdim kendi kendime durdukyere ya 🤦🏼‍♀️
Bel ağrısı bende de çok var ara ara adet sancısıda oluyor söyledim doktora kontrolüm de nst bağladı Bi şey çıkmadı ama bende fıtıkta var belki ondan ağrıyordur. Tek taraflı kasık ağrım da var sol kasığım sürekli ağrıyor özellikle yorulunca sonra ne bileyim bacak aram ağrıyor bazen nerdeyse yürüyemiyorum ne ararsanız var yani bende de 😐
Şu sol kasik agrisi ve bacak arasi agrisi bende de var 1 haftadan fazladir, yorulunca daha artiyo, yatarken saga sola donerken bile agriyo, çati agrisi oldugundan supheleniyorum ama bilemedim, boyle spor yaparsin da kaslarin kasilir agrir ya oyle bir agri
Aynen kız sol kasık ve bacak ağrısı.Baş aşağı baskı yapıyorlar sanırım.
Seninki de bas asagi mi duruyor? Bugun doktora gidicem bakalim sorucam ozellikle bu agri ne agrisi diye hepimiz adina

Amazing family Amazing family demişti düzenli oluyorsa gidin diye. Mesela 5 dk da bir falan
Evet canım düzenli oluyorsa gitmek gerekiyor. Ama bazılarında kasılma düzenli olsa da ağrı olmadığı için açılma,servis vs olcumlerinde sıkıntı yoksa doktorlar üzerinde durmayabiliyormuş.
MC06 MC06 sürekli derken kaç dakika da bir giriyor canım. Benim de gün içinde rahat 10 kez kasılıyor karnım ve o an ağrım da oluyor. Önemli olan dakika tutup alarm kurmuş gibi düzenli aralıkta girmesi. Örneğin 5 dakikada bir sürekli kasılma oluyorsa doktora başvurmak lazım.

X