2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selamlar kizlar nasilsiniz ?

Bu benim de sorunum valla, hicbisey goremiyorum, aynayla aldigimda da egil uzan fln hem cocuk sıkışıyo gibi geliyo hemde yer yer tahris oluyo ya, gittim gilette venus aldim ama denemedim henüz, normal jiletlerden farki var mi acaba

Bnmki hep kafa asagi duruyodu cocum minikliginden beri, haftalardir da öyle, erken dönmesi erken dogumu mu isarer edermis?

Cok gecmisolsun insallah kesilir kasilmalar da zamaninda gelir bebis, neden oldu acaba yorgunluk sonrasi falan mi oldu yoksa durdukyerde mi basladi?

Kuaföre gitmeyi bende dusunuyorum ama cekiniyorum, nasil aliyolar kuaforde öyle herbiyerlerimizi gorüyolar mi yoksa baska bi yolu yöntemi var mi ya, utaniyoruum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Gecmisolsun, bende de sabahlari sol bas parmagimin ilk bogumunu kivirirken baya zorlanma var, tık tık atiyo ilkten bir sure sanki biyerlere takiliyo icerde eklem gibi, sonra duzeliyo, neymis bu durumun neden olurmus? Ayni sey mi acaba bendeki de bi sormak istedim yazdigini gorunce
Ben de utanıyorum ama yapacak birşey yok.Kendim alamam imkansız.10 dk bile sürmüyor almaları.

Aynen aynenn bende öyle bıktım acısındann agdanın

Ooo daha ne kuzu
Kuaförde aldırınca pek acımıyor kız nasıl alıyorlarsa🙄Pandemi girdiğinden beri bırakmıştım.Kışın da lazer epilasyon yaptırıcam baska bebiş düşünmüyorum zaten.

• Beğen
Reactions: Jou
Yaaaa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah çok kötü oldum inan ki. Benim babamda ilk torununu kucağına alamamıştı sadece resmini görmüştü aklıma o geldi😔

Lütfen bebeğine ve kendine dikkat et
Allah razı olsun canım bizimki ilk erkek torunuydu ve kendisinin ismi olacaktı o yüzden çok buruğum

Benim herif ecnebi oruç yok onda o yüzden, tutsa gün içinde rahat olurdum🤣
Allahtan annem burda olacak 35. Haftadan sonra biraz ona devrederim.
Haftada birde eşim pişiriyor ölmeyiz heralde açlıktan. 😂
Kız domalarak nasıl soğan doğruyon? 😂
Gözlerin acıyor diye mi? 😂

Yaa inanmıyorum nolacak böyle, insanlar zamanla muayene olamayacaklar. Annem mesela sıra bulamadığı için gidemedi göz içindi sanırım. Özelde yok onun yaşadığı şehirde. Cidden çok zor😞
Yok kızz karnım büyüdü yaa çok değdiremiyorum acıyo sen nasıl yapıyonki

X