2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen aynenn bende öyle bıktım acısındann agdanın

Sende mi jiletçisin🤪

Tr de hemen tedbir alıyorlar özeller sanırım özellikle, ama burada biraz daha ciddi bir durum görmeleri gerekiyor kontrol etmeleri için. 🫤

Tr de de devlette bir doktora gittim, resmen doktor ayıydı. Bebek aşağıda duruyor diye beni korkutmuştu sonrada bu bi sorun değil demişti.
Bide bana cinsiyeti öğrenip öğrenmek istemediğimi sormadan “bu erkek yiaaaa” diye dan diye söylemişti. (Biz cinsiyet partisi ile öğrenmek istemiştik ailemle birlikte, bunun olacağını bildiğim için partiden sonra gitmiştim doktora da) 😬
Anlarsınnn 🤪🤪

Aynen aynenn bende öyle bıktım acısındann agdanın

Sende mi jiletçisin🤪

Tr de hemen tedbir alıyorlar özeller sanırım özellikle, ama burada biraz daha ciddi bir durum görmeleri gerekiyor kontrol etmeleri için. 🫤

Tr de de devlette bir doktora gittim, resmen doktor ayıydı. Bebek aşağıda duruyor diye beni korkutmuştu sonrada bu bi sorun değil demişti.
Bide bana cinsiyeti öğrenip öğrenmek istemediğimi sormadan “bu erkek yiaaaa” diye dan diye söylemişti. (Biz cinsiyet partisi ile öğrenmek istemiştik ailemle birlikte, bunun olacağını bildiğim için partiden sonra gitmiştim doktora da) 😬
Burda evet devlette yoğunluktan bence biraz ilgisiz olabiliyorlar. Ama geneli ilgili bakıp inceliyorlar😂

Ahahah hemen şıp diye söylemiş adam😂😂

Jou sende benim gibi yemekten bahsedip duruyordun, ben bıktım artık bu halde pişirmekten. Hızlıca pişirilebilecek neler yapıyorsun fikir olur bana da belki🥰
Ahhh be kuzu bıktımm diyorum ama gene yapıyorumm :KK70: mecbureenn adam aç oruçlu 3 çeşit yemek çıkıyo hergün bugün fazla yaptım yarında yesin diye cumartesi sabah istanbul çünkü

Evet bide kültürel bir farktan da kaynaklanıyor olabilir. Burada çok yaygın cinsiyet partisi, ve hastane sistemi sadece özel olduğu için ince, kibar davranmak zorundalar ne istediğin konusunda, trde küçük şehirde devlet hastanesinde ki adamın cinsiyeti bilip bilmek istemediğimi düşünmemesi normal 😁 ama ilgisizdi. Geneli öyle değil tabi ama devlet hast. artık epey kötüye gidiyormuş diyorlar yoğunluktan? İnsanlar sıra bulamıyorlarmış doğru mu?
Burda evet devlette yoğunluktan bence biraz ilgisiz olabiliyorlar. Ama geneli ilgili bakıp inceliyorlar😂

Ahahah hemen şıp diye söylemiş adam😂😂

Ahhh be kuzu bıktımm diyorum ama gene yapıyorumm :KK70: mecbureenn adam aç oruçlu 3 çeşit yemek çıkıyo hergün bugün fazla yaptım yarında yesin diye cumartesi sabah istanbul çünkü
Ailene mi gidiyorsun İstanbul’a? Oh ne güzel yemek derdine ara veriyorsun 😂

Benim adam da evden çalışıyor, ne kahvaltısı bitiyor ne öğlen yemeği ne akşam yemeği🙈

• Komik
Reactions: Jou
Ailene mi gidiyorsun İstanbul’a? Oh ne güzel yemek derdine ara veriyorsun 😂

Benim adam da evden çalışıyor, ne kahvaltısı bitiyor ne öğlen yemeği ne akşam yemeği🙈
Aayyy canoomm ya senin işin daha zor vallahii adam evde oldumu isteği bitmeyy😌😌
Oruçlu olmasa başka mahvoluyosun ama ben gene şu soğan doğramaktan gına geldii doğramak bırak karnım burnumda kesene kadar domalıyom hahahahaha allahım yarabbim halim çok komik halime gülüyorum o an :KK70:

Hem kv ye hem anneme kuzu iksiinede ayarlıyoruz kalma işi vallaha haftaya ben rahatım yemeğe elime sürmicem 😂😂

Evet bide kültürel bir farktan da kaynaklanıyor olabilir. Burada çok yaygın cinsiyet partisi, ve hastane sistemi sadece özel olduğu için ince, kibar davranmak zorundalar ne istediğin konusunda, trde küçük şehirde devlet hastanesinde ki adamın cinsiyeti bilip bilmek istemediğimi düşünmemesi normal 😁 ama ilgisizdi. Geneli öyle değil tabi ama devlet hast. artık epey kötüye gidiyormuş diyorlar yoğunluktan? İnsanlar sıra bulamıyorlarmış doğru mu?
Sıra konusu doğru hele kadın doğumlar adım atacak yer yok randevu yokmuş. Benim şimdi ki doktorum özele geçti devlette çok meşhurdu. Adam artık bakamıyordu hasta yoğunluğundan

Benim çabuk çıkmadı 3 5 gün sürdü
Diğerler tabi farkediyor yani
Aa iyi o zmn bi deniyim duruma gore 👍🏻
Gilette Venüs Breeze senelerdir kullanırım pamuk gibi oluyor 🙊😂

Aaa senin parmak öyle atıyorsa tetik parmak diyorlar ona anneannemde de olmuştu
Bi parmagim bozulmamisti su hamilelik sürecinde, o da bozuldu tam oldu 🤣 son bikac haftadir baya baya aciyo sabah uyandigimda bi süre kullanamiyorum ya 😭
Ya kuzum jilete de başlarsam artacak tüyler diye düşünüyorum . Off bilemedim aslında en rahatı o ya. Venüs ü çok duydum hiç denemedim ama kötü bişe duymadım
En guzeli agda da iste cok acitiyo, bide son aylar insanin cani daha cok aciyo sanki, kollarimi aldirdim gecen gun o kdr acidi ki 😢
İlk gittiğinde kuaföre çekiniyorsun ama alışıyorsun sonra büyük rahatlık.. Tek giden sen değilsin öyle telkin et kendini 😀 Tak maskeni git yüzünde gözükmemiş olur 😁
Kuaforu taniyorum isin kotusu 🤣

Aayyy canoomm ya senin işin daha zor vallahii adam evde oldumu isteği bitmeyy😌😌
Oruçlu olmasa başka mahvoluyosun ama ben gene şu soğan doğramaktan gına geldii doğramak bırak karnım burnumda kesene kadar domalıyom hahahahaha allahım yarabbim halim çok komik halime gülüyorum o an :KK70:

Hem kv ye hem anneme kuzu iksiinede ayarlıyoruz kalma işi vallaha haftaya ben rahatım yemeğe elime sürmicem 😂😂
Benim herif ecnebi oruç yok onda o yüzden, tutsa gün içinde rahat olurdum🤣
Allahtan annem burda olacak 35. Haftadan sonra biraz ona devrederim.
Haftada birde eşim pişiriyor ölmeyiz heralde açlıktan. 😂
Kız domalarak nasıl soğan doğruyon? 😂
Gözlerin acıyor diye mi? 😂
Sıra konusu doğru hele kadın doğumlar adım atacak yer yok randevu yokmuş. Benim şimdi ki doktorum özele geçti devlette çok meşhurdu. Adam artık bakamıyordu hasta yoğunluğundan
Yaa inanmıyorum nolacak böyle, insanlar zamanla muayene olamayacaklar. Annem mesela sıra bulamadığı için gidemedi göz içindi sanırım. Özelde yok onun yaşadığı şehirde. Cidden çok zor😞

Bi parmagim bozulmamisti su hamilelik sürecinde, o da bozuldu tam oldu 🤣 son bikac haftadir baya baya aciyo sabah uyandigimda bi süre kullanamiyorum ya 😭

En guzeli agda da iste cok acitiyo, bide son aylar insanin cani daha cok aciyo sanki, kollarimi aldirdim gecen gun o kdr acidi ki 😢

Anneannem sarmıştı öyle düzelmişti biraz. Valla ya neler yaşıyoruz 😂😂

Benim herif ecnebi oruç yok onda o yüzden, tutsa gün içinde rahat olurdum🤣
Allahtan annem burda olacak 35. Haftadan sonra biraz ona devrederim.
Haftada birde eşim pişiriyor ölmeyiz heralde açlıktan. 😂
Kız domalarak nasıl soğan doğruyon? 😂
Gözlerin acıyor diye mi? 😂

Yaa inanmıyorum nolacak böyle, insanlar zamanla muayene olamayacaklar. Annem mesela sıra bulamadığı için gidemedi göz içindi sanırım. Özelde yok onun yaşadığı şehirde. Cidden çok zor😞
Öyle gerçekten özellerde zaten aşırı uçuk fiyatları

Bende Venüs ile alıyorum çok memnunum canım, artırma olayı aslında doğru değil diyorlar. Eğer hormonal yada başka bir problem olupta artarsa jiletten mi diye düşünebilirsin ama doktorlar kesinlikle arttırmadığını söylüyor. Sadece çıkış hızı lazere ve ağdaya göre hızlı.

Ben her gün duş aldığım için yalandan bir sürerim jileti hem herhangi bir doğuma acil duruma karşılıklı hazırım hemde acısız rahat ediyorum. Birde gerçekten yumuşacık yapıyor diğer jiletlere göre daha iyi.

Ağdanın acısından bıktığım için bıraktım ben. İlerde lazere dönerim yine.
Yaa ne bileyim jilet hep artırıyor diye biliriz ya gerçi vücuda göre bu hormonal tabi. Şimdi de hormonlar tavan gerçi 😅. Oyy lazere bn devam edecektim ama öğrenince bebişi bıraktım. İnşallah emzirme dönemi fln bitince en azından bikini bölgesi için gideyim tekrar diyorum

Evet son aylar vücudumuz daha hassas canım o yüzden acıyı çok hissediyoruz. Ya bnm Allah tan kol bacak kol altı fln lazerliydi en azından o açıdan rahatım

Kızlar kayınbabam vefat etti kendimi durduramıyorum ağlamaktan
Yaaaa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah çok kötü oldum inan ki. Benim babamda ilk torununu kucağına alamamıştı sadece resmini görmüştü aklıma o geldi😔

Lütfen bebeğine ve kendine dikkat et

X