2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende inanılmaz ağlak oldum özellikle eşime karşı a dese ağlıyorum hemen bence iyi bişey değil sürekli ağlama isteği var gerçekten hamilelerin elindeki bişey değilmiş 😄
Benim ağlamaya sebebim de var ama kocam asla izin vermeyip kızıyor kayınbabam çok kötü durumda ben kendimi tutamıyorum

Hadi bakalım 🤭 Belis nasıl gidiyor musun?

Dikiş zorladığı için gidemedim yarın gideceğim artık inş. Eşim yüzünü görmüş nasıl bişi diyorum yarın görürsün diyor bu erkekler neden bu kadar duygusuz yaaa

Kızlar dogum sonrası ne giyeceksiniz bana fikir verir misiniz kararsızlıktan öleceğim 🙊

Dantelli mantelli şeyler hosuma gitmiyor gecelik sabahlık tarzı spor birsey bakıyorum

Doğum sonrası ayağıma giydirdiler varis çorabı üzerimi zar zor giydirip akşama kadar yattım ben, bu millet nasıl giyinip süsleniyor biri bana anlatabilir mi:)

Doğum sonrası ayağıma giydirdiler varis çorabı üzerimi zar zor giydirip akşama kadar yattım ben, bu millet nasıl giyinip süsleniyor biri bana anlatabilir mi:)
Onu bana bile hiç sorma ben bile şaşkınımm bi fenomen varr sezaryen geçirdii anaaa 2 gun sonra hemen video lara sarıldı

X