2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar günaydın. Herkes de duygusallık başlamış ben de hiçbir şey yok. Acaba doğumdan sonra mı başlıcak ben de. Şu lohusa depresyonundan çok korkuyorum. Elimde silahla havaya ateş açarak evde gezmem umarım.
Suss kızzz asıll ben bukadar ağlıyorsam lohusalığımı düşünemiyorum :KK70:

Kızlar

Benimde regl sancısı gibi sancım var diye gittim acile
Ama çok şiddetliydi meğersem enfeksiyonmuş kızlar
Özellikle bu haftalarda gebelerin %80inde görülüyormuş enfeksiyon

Bunu Yarin doktoruma soyleyeyim, idrar tahlili ister belki. Arada ince ince geliyor çünkü ve idrar yaptığımız yerde de ince bir sızı, acı hissediyorum😞

Ay kuzum ya az kaldı merak etme kana kana emecek sütünü ,
Şimdi evde sahip buzluğa at hem sütun artar hem o ilk sütler çok kıymetli

İnş canım inş 🙏 sütü hergün belirli saatte götürüp veriyoruz hastaneye canım vermeye başladılar belisime

Kızlar ya çok canım sıkıldı. Yarın randevum var kv kp normalde 1 gün önceden gelir kalırlardı bu sefer sabah geleceğiz dediler kaç kez söylememe rağmen. Benim de canıma minnet zaten. Bugün işimi her şeyimi rahat rahat yaparım diye program yaptım eşim yine bin bir ısrarla ailesine bugün gelmelerini söylemiş 😫
Tam belli de değil ama kesin gelecekler oğulları ayrı ayrı aramış ikisini de Allahim kafayı yicem ya. Hayır rahat bir insan olmadığımı biliyor,zaten karnım burnumda birazdan gelecekler ve ben hızlı hızlı ev supurecegim. Hiç düşünce yok bu adam da deyince de mübarek gün kavga etmeyelim dedi kapadı sinirimden çatlıcam 😡
Zorla davet ediyoruz insanları resmen
Bunlara ne oluyorsa doğum stresine bizim yerimize bunlar girdi heralde!
Al benimkini vur seninkine😤Duyarsızlar mübarek gün belki anne baba ibadet edecekti rahat rahat bu ne sık boğaz etme yani...Belki kızın hali yok offf

X