2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O malum kuzu yemek isi hiç bitsem bir de bugün ne pişirsem derdi var tabi 🙄
Evde çocuk olmasa bu aralar dışardan söylicem o kadar takatim yok ama olmuyor işte:KK43: Kvde de sağolsun burnumun dibinde yapıp getireyim demiyor hiç anne olsa getirir işte
Gelir kendi yapar hatta:KK43:

Bu arada kızlar lcw dan aldığım kuplu emzirme atletini annemde alelacele giymiş beğenmemiştim dar diye🙈 bide evde denedim gayet iyi oldu sanki farklı malzeme gibi 😂😂😂 göbekle bile idare eder oldu doğumdan sonra göbek inince daha iyi olur zannımca 😂
Sen kötü dedin diye dün hiç bakmadım lcw de😂😂😂

Evde çocuk olmasa bu aralar dışardan söylicem o kadar takatim yok ama olmuyor işte:KK43: Kvde de sağolsun burnumun dibinde yapıp getireyim demiyor hiç anne olsa getirir işte
Gelir kendi yapar hatta:KK43:
Çocuklar kac yaşında canım. Ben evden çorbayı hiç eksik etmiyorum. Böyle zamanlarda dışarıdan da söylesem çocukların boğazından sulu bir tarhana çorbası geçse kâr benim için. Çok küçük değillerse pide vs söylesen yanına da çorba salata.

Öyle valla kesin doğurcam diyerek gittiğim için aksi olunca çok sevindim 🤗
Şu bayramı bir geçirelim inşallah risk baya azalıyor artık:KK66:

Günaydın taze anne 😘
Prensesimiz nasıl annesi 🌸

İkimizde iyiyiz çok şükür. Eşim dün görmeye gitti artık kendi solunumu yapmaya başlamış 😊 sen nasılsın 🤍

İkimizde iyiyiz çok şükür. Eşim dün görmeye gitti artık kendi solunumu yapmaya başlamış 😊 sen nasılsın 🤍
Ayy çok güzel güzel haber bu maşallah kuzuya 🥰
Bende nasıl olayım daha iyiyim canım. Yapmam gereken işleri yapıyorum dinlene dinlene. Çocuklu evde yapmasam da olmuyor iyice birikiyor:/

Ayy çok güzel güzel haber bu maşallah kuzuya 🥰
Bende nasıl olayım daha iyiyim canım. Yapmam gereken işleri yapıyorum dinlene dinlene. Çocuklu evde yapmasam da olmuyor iyice birikiyor:/

Aynen bi gün yapmasan birikiyor hemen kuzum Allah kolaylık versin 😊

X