2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi gözün aydın magnim

Benim hala geceleri midem bulanıyor. Midesi bulanmayanlar çok şanslı

Benim hala geceleri midem bulanıyor. Midesi bulanmayanlar çok şanslı

Arada benim de oluyor. Ama şuan sürekli olan her yemek sonrası sanki yemek mideden aşağı inmiyor gibi çok rahatsız oluyorum

Kiloyla alakası yok bence de bana doktorum yapmamın sebebi pko var sende o yüzden demişti benim bi tanıdığım benden çok daha fazla kilo aldı yani aynı aydayız aynı doktor ona yapmamış mesela
Nese bidaha ben birşey demicem üzülüyorum sonra yankış mı bilgi veriyorum acaba diye

Yanii ban diyorum bunlar yaşabcak şeyler korkma

Nese bidaha ben birşey demicem üzülüyorum sonra yankış mı bilgi veriyorum acaba diye
Kız ne alakası var herkesin doktorunun görüşü farklı benim doktorumda bana uygun gördü ama başkasına görmemiş bu senlik benlik bişey değil ki doktorla alakalı bende kiloyla alakası olmadığını tanıdıklarımdan istemedi diye o şekilde düşündüm neyse yanlış anlaşıldım sanırım kusura bakma

Bende yanlış anlaşıldım

Kiloyla alakası yok bence de bana doktorum yapmamın sebebi pko var sende o yüzden demişti benim bi tanıdığım benden çok daha fazla kilo aldı yani aynı aydayız aynı doktor ona yapmamış mesela

17.haftamda sormuştum ben de yapacak mısınız diye. Hiç bir şey sorgulamadan 28. Haftada yapıyorum ben demişti, öyle de oldu. Pko'lularda, kilolu hamile kalanlar da ve ailesinde şeker hastalığı olanlarda risk fazla oluyormuş diye okumuştum ben de. Doktordan doktora değişiyor demek ki tutum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…