2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar basima ilk defa geliyor kahverengi çok az akıntım geliyor ara ara 😔 Agrım falan yok ama tedirgin oldum yarın kontrolüm var diye acile gitmedim. Ağrım ve siddetli kanamam olsaydı gidecektim ama sadece çamur gibi renkte hafif bir akıntı. Böyle olan var mı acaba aranızda 😔
Canım progestan varsa onu fitil olarak al benimde oluyo ama bi sıkıntı yok şükür

Kızlar basima ilk defa geliyor kahverengi çok az akıntım geliyor ara ara 😔 Agrım falan yok ama tedirgin oldum yarın kontrolüm var diye acile gitmedim. Ağrım ve siddetli kanamam olsaydı gidecektim ama sadece çamur gibi renkte hafif bir akıntı. Böyle olan var mı acaba aranızda 😔
Korkma kahverengi lekeden. Benim hemen hemen her gün oluyor. Duphaston verdi pazartesi onu kullandığımdan beri yok gibi bir şey
Nasıl ya benim nasıl 1800 . İkiz felan mi yoksa sizin @ayaza ile beraber 😄
Valla bilmiyorum adet döngüsünün uzunluğu kısalığıyla alakalı olabilir diye düşünüyorum benim yumurtlamadan sonraki 13.günde kan değerim 122 çıkmıştı. Kese tekti valla pazartesi günü 😂

Sat 16 eylül benim. Adetten bir gün önce 82 çıktı beta hcg yarın tekrar baktıracağım katlanmış mı diye. Bu gece sol kasıkta yanma var arada da vajina giriş kısmında batmalar doluluk hissi tam 4 haftalık Allah nasip ederse çikolata kistim var korkuyorum sizce bu yanma normal mi ve keseyi tahminen ne zaman görürüm

Ben de cumartesiye randevu aldım daha önce 1 Ke kan verdim bu ilk randevu olacak. 6+2 olacak cumartesi içimi biraz korku biraz heycan sardı inşallah sorun yoktur. Herkes güzel haberler alsın inşallah
canım sen bursadaydın değil mi ? bursanın neresinde ve hangi hastaneye gitmeyi tercih ettin.
Canım son adet 31 ağustos. 6+1 ama kese var bebek yolk sacı falan yok . Haftaya salı gidicem kanamam falan olmazsa bebek görünmezse kürtaj yada ilaç nasıl bilmiyorum olacağını . Kızımda da 7 haftada görmüştüm yolk ama doktor boş olabilir görünmeliydi dedi. Hayırlısı artık ne diyeyim Rabbim neylerse güzel eyler basınımız boşmuş . Ağla ağla gün boyu perişan oldum
belki bu tospikte 7. haftada gösterir kendini. üzme kendini hayırlı haberlerini bekliyoruz

Ben de cumartesiye randevu aldım daha önce 1 Ke kan verdim bu ilk randevu olacak. 6+2 olacak cumartesi içimi biraz korku biraz heycan sardı inşallah sorun yoktur. Herkes güzel haberler alsın inşallah
tahmini doğum tariherimiz aynı :) benim de cts randevum var kalp etışı için :) inşallah duyarız ikimizde :KK200::KK36:
Canım son adet 31 ağustos. 6+1 ama kese var bebek yolk sacı falan yok . Haftaya salı gidicem kanamam falan olmazsa bebek görünmezse kürtaj yada ilaç nasıl bilmiyorum olacağını . Kızımda da 7 haftada görmüştüm yolk ama doktor boş olabilir görünmeliydi dedi. Hayırlısı artık ne diyeyim Rabbim neylerse güzel eyler basınımız boşmuş . Ağla ağla gün boyu perişan oldum
Canım hayırlısıyla güzel haberler alırsın inşallah. Güçlü durmaya çalış. Stres de çok zararlı bebek için. Güzel haberlerin için dua ediyorum:dua::KK200:
Arkadaşlar benim hcg 9 ekim: 51 13 Ekim: 506 çıktı progesteron 22, 5 sizce değer normal mi? kaç haftaliktir çözmedim bir türlü sabahtan beri dusunuyorum ya😱 son adet 11 eyluldu. Kese görünmedi ultrasyonda.
Daha çok yeni kese görünmez hemen. Son adet tarihinden hesaplayabilirsin kaç haftalık olduğunu yaklaşık olarak. Sağlıkla ilerlesin canım :dua:

canım olmadı haftasonu felan bi özele git 🥺 icini ferah tut ne olur bekir bey cok iyi ama alev hamıma da git belki o görür.

canım olmadı haftasonu felan bi özele git 🥺 icini ferah tut ne olur bekir bey cok iyi ama alev hamıma da git belki o görür.
Merhabalar canım. Evet özele de gitmeyi düşünüyorum ama hem üstten bakıldı hem de alttan olsa görürdü. Bekir bey belkide biz göremiyoruz dur bakalım dedi. Normalde 22sindeydi randevum salı ya da çarşamba günü gel bakalım dedi. Üzgünüm tabiki dün çok daha kötüydüm ağla ağla.. Rabbim neylerse güzel eyler ne diyim canım nasipse artık. Devlet hastanesi ultrasonlar iyi değildir belkide ne bileyim kendimi boşuna da umutlandırmak istemiyorum. Kese 10 mm di 20 mm olmuş bende gördüm çok dikkatli baktık ama malesef. Nasip😔😔

canım sen bursadaydın değil mi ? bursanın neresinde ve hangi hastaneye gitmeyi tercih ettin.

belki bu tospikte 7. haftada gösterir kendini. üzme kendini hayırlı haberlerini bekliyoruz
Hayırlısı artık nasip diyelim.

kızlar progestan kullandığımdan beri beyaz kremsi bir akıntı geliyor bugün çok daha fazla gelmiş bildiğiniz bembeyaz. doktora bugün dayanamadım sordum çok normal dedi. içinde ki jel eridiğinde beyaz bir hal alıyor atabildiğin kadar derine atmaya çalış ama her şekilde dışarı çıkan olucak dedi. ben bilmiyordum benim gibi bilmeyen varsa korkmasın normalmiş diye yazayım dedim :KK49:

Canım progestan varsa onu fitil olarak al benimde oluyo ama bi sıkıntı yok şükür
Korkma kahverengi lekeden. Benim hemen hemen her gün oluyor. Duphaston verdi pazartesi onu kullandığımdan beri yok gibi bir şey
Allah razi olsun kizlar kendiliginden durdu🤲🏻Bugün kontrolüm var söyleyeceğim doktora bir sıkıntı varsa kendisi verir zaten ilac.

Merhabalar canım. Evet özele de gitmeyi düşünüyorum ama hem üstten bakıldı hem de alttan olsa görürdü. Bekir bey belkide biz göremiyoruz dur bakalım dedi. Normalde 22sindeydi randevum salı ya da çarşamba günü gel bakalım dedi. Üzgünüm tabiki dün çok daha kötüydüm ağla ağla.. Rabbim neylerse güzel eyler ne diyim canım nasipse artık. Devlet hastanesi ultrasonlar iyi değildir belkide ne bileyim kendimi boşuna da umutlandırmak istemiyorum. Kese 10 mm di 20 mm olmuş bende gördüm çok dikkatli baktık ama malesef. Nasip😔😔
İnşallah görürsün bebişini. Belki makineleri falan eskidir ya hemen kötü düşünme güzel haberler almanı diliyorum canm 🙏

X