2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bende sadece sabahları oluyo çok hafif bulantı herkes baya şikayetçi bulantıdan ben korkmalımıyım kafam da deli sorular 😂
Ay yok korkma😂 benimde sabah uyanır uyanmaz oluyor acıkınca falan oluyordu. Hap içtim gece yatmadan şu saate kadar iyiyim çok şükür 🤭

Bende düşünmüyorum da çevrem biraz korkutuyor işte hamileyken ölümler arttı falan diye. Yoksa parol bile zor içerken hamileyken aşı bana garip geliyor
Yani bide hamilelikte aşı üzerine net bilgiler de yok o yüzden vurulmamak en mantıklısı gibi geliyo bana

Kızlar bende sadece sabahları oluyo çok hafif bulantı herkes baya şikayetçi bulantıdan ben korkmalımıyım kafam da deli sorular 😂
yokmuş gibi davran bence :) belki hiç olmaz.
Valla o da var dün bir şey yedim soğan vardı içinde 1 saat sonra soğan kokusundan tiksindim🤭 Geçen gün de parfümüm berbat kokuyordu kendime
ben kokudan çok etkileniyorum. evde sıkı yönetim ilan ettim parfüm deodorant sıkmak vb yasak :KK45:

Bende düşünmüyorum da çevrem biraz korkutuyor işte hamileyken ölümler arttı falan diye. Yoksa parol bile zor içerken hamileyken aşı bana garip geliyor
Geçenlerde bir ebe vefat etmişti. Genç bir kadın. Duygu Ömrüuzun. Haberlerde aşısız diyr lanse edildi. Bizzat tanıyordum ve çift doz aşısı vardı. Ben yaptırmayı düşünmüyorum.

X