2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
6+1 şuan kızlar. Kese büyüyor ici boş görünüyordu hem alttan hem üstten bakıldı. Haftaya çarşamba gel dedi belki biz göremiyoruz dedi sakin ol hala hamilesin bekle dedi

Merhabalar kızlar. Bende nokta leke oldu. Doktora gittim hem alttan hem üstten bakıldı kese göründü ama bebekyok boş olabilir dedi. Çok sarsıldım rabbim hayırlısını nasip etsin
Canım alttan da muayene etti mi sadece karından mı? Bizim de 5+2 de kese görünmüştü karından ama yolk ve bebeği görememiştik. 5+6da alttan görebildik, inşallah senin de öyle olur🙏

Eklentiler

• IMG-20211006-WA0000.jpeg
    IMG-20211006-WA0000.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 61
Canım alttan da muayene etti mi sadece karından mı? Bizim de 5+2 de kese görünmüştü karından ama yolk ve bebeği görememiştik. 5+6da alttan görebildik, inşallah senin de öyle olur🙏
6+1 bugün kuzum alttanda baktı malesef göremedik kese büyümüş ama içi boştu. Inşallah haftaya çarşamba bekliyoruz

Ultrason fotoğrafın var mı? Alttan baktı bana direkt üsten denemedi bile görünmez çok küçük dedi ☺️
Ultrason fotoğrafını vermedi bana ama gösterdi keseyi. Bende şaşırdım ama birşey demedim keseyi gördüm rahatladığım için. Hatta sordum hocam normal mi diye erken daha normal kafana takma tekrar 1 hafta 10 gün sonra bakalım dedi. Bebeği görelim dedi.
birde kan pıhtılaşması var genlerimden birinde benim onun için yeşil alan açıp perinatolojiye ayrıntılı bakılmasını istedi. Riskli gebeliğe giriyorum pıhtılaşmadan dolayı. Sadece karından baktı buarada alttan bakmadı.
Özele mi gidiyorsun devlete mi ? 😊

X