2022 Ağustos Ayı Çatlatma iğnesi / Klomen kullananlar

10 ağustosta çatlatma iğnesi oldum.İğneyi yaptığım günü de sayarsam 8 gün olmuş oluyor. Ara ara hafif kasık ağrım ve bitmek bilemeyen bir bel ağrım var.. çok huzursuz hissediyorum kendimi kabına sığmamak derler ya aynı öyleyim.. test yapmak istiyorum sonra kendimi durduruyorum.. nasıl bekleyeceğim gerçekten hiç bir fikrim yok.. 12 gün var regl başlangıcıma..
Bence ignedeki hormonlar ruhsal durumumuzu etkiliyor.Benim de 5.gun yorgunluk,halsizlik,isteksizlik..İğneden sonra regl başlangıcı değişiyor diyorlar ama sen iğne yaptırdıktan sonraki günleri say test için ben de sabirsizlaniyorum😇

Bence ignedeki hormonlar ruhsal durumumuzu etkiliyor.Benim de 5.gun yorgunluk,halsizlik,isteksizlik..İğneden sonra regl başlangıcı değişiyor diyorlar ama sen iğne yaptırdıktan sonraki günleri say test için ben de sabirsizlaniyorum😇
Sanırım öyle ruhsal durumumuz etkileniyor olabilir.. umarım sende pozitifi görürsün 🙏🏼

inşallah kısmet artik

adet ağrılarım var bugum 13. günüm test yaptim ilk idrarla negstif yine umudum kalmadi maalesef olsa cıkardı
Hayırlısı artık ama genede umudu kaybetme olur mi yarın en azından 1 kere daha dene derim.. Regli olana kadar umut vardır diye düşünüyorum 🤲🏼

Hayırlısı artık ama genede umudu kaybetme olur mi yarın en azından 1 kere daha dene derim.. Regli olana kadar umut vardır diye düşünüyorum 🤲🏼
Çok teşekkürler yarın da bi test Yapıcam zaten oldu oldu olmadı kısmet vardir Allah'ın bir bildiği deyip geçiyorum çok sağolun

10 ağustosta çatlatma iğnesi oldum.İğneyi yaptığım günü de sayarsam 8 gün olmuş oluyor. Ara ara hafif kasık ağrım ve bitmek bilemeyen bir bel ağrım var.. çok huzursuz hissediyorum kendimi kabına sığmamak derler ya aynı öyleyim.. test yapmak istiyorum sonra kendimi durduruyorum.. nasıl bekleyeceğim gerçekten hiç bir fikrim yok.. 12 gün var regl başlangıcıma..
Sabır sabır sadece sabır :) olmazsada dunyanin sonu degil Allah nasip edecegi vakti biliyordur diyelim 3 senede bir kimyasal 1 kalp durmasi yasadim pcosta malum ama yapcak bir sey yok malesef bekleyecegiz 💕

Sabır sabır sadece sabır :) olmazsada dunyanin sonu degil Allah nasip edecegi vakti biliyordur diyelim 3 senede bir kimyasal 1 kalp durmasi yasadim pcosta malum ama yapcak bir sey yok malesef bekleyecegiz 💕
Öyle tabiki herşeyin başı ilk başta sabır dediğiniz gibi allah vereceği zamanı biliyordur. Ama 8 aydır deneyince insan neden diye sorguluyor bazen.. ailemde gebelik okadar rahatki birtek ben böyle birşeyle karşılaştım sanırım birazda ondan bu huzursuzluğum.. 🤷🏽‍♀️

Ben hala test yapmadım yarın 14.gün ancak şu an regl sancım var, bu hissiyat tanıdık:) sanırım regl olacağım o yüzden yapmamak daha mantıklı😔
Dilerim sizlerin sonuçları güzel olsun🌸🫂
Regli oldunuz mu merak ettim ??
Benim yarın 14. Gün herkes yapma test dedikçe daha da merak ediyorum..
Erken gebelik testi mi yapmalıyım? Yoksa normal gebelik testi de gösterir mi ?
Bat 21 i ama insan çatlıyor 🥺

Regli oldunuz mu merak ettim ??
Benim yarın 14. Gün herkes yapma test dedikçe daha da merak ediyorum..
Erken gebelik testi mi yapmalıyım? Yoksa normal gebelik testi de gösterir mi ?
Bat 21 i ama insan çatlıyor 🥺
Erken gebelik deneyebilirsin bize de at resmini inşallah çift çizgiyi görürüz hep beraber🙏

Nöbetçi eczane den alacağım şimdi, yarın sabahtan yapınca atarım tabi , hissiyatım çok pozitif değil..
Sanırım heyecandan kaynaklı mide ağrısı ve mide yanması hissediyorum 😞

Nöbetçi eczane den alacağım şimdi, yarın sabahtan yapınca atarım tabi , hissiyatım çok pozitif değil..
Sanırım heyecandan kaynaklı mide ağrısı ve mide yanması hissediyorum 😞
Hic belli olmuyor gecen sene kimyasal yaşadım o ay hiç belirti hissetmemiştim,onun dışındaki diğer aylar hep hamileydim🤣

Mehaba hanımlar benimde sorum olucak 5. Ağustosta regli oldum doktora gittim klomen verdi günde 1 tane 5 gün boyunca kullan dedi. 7 ağustosta klomene başladım. 11 ağustosta hem klomen bitti hem reglim. 15 ağustosta doktora gittim çatlamışsın iğneye gerek kalmadı dedi. Ben zaten 12 14 ve 15 ağustosta çalışmalara başlamıştım. Ama sürekli bi kasık ağrısı çekiyordum 19 ağustosta çok ağrım oldu ve parça geldi apar topar doktora gittim kan verdim ilaçtandır bişey yok dedi. Fakat resmen regli oldum başına böyle bişey gelen var mı klomen kullanıp o ay 2. Kez regli olan ? Bu arada polikistik over var malesef.

Kızlar klomeni kullandım bugun kontrole gittim 2 sağda 3 solda toplam 5 yumurtam olmuş. Mm olarak boyutunu sormak aklıma gelmedi. Çatlatma iğnesi yapalım dedi kolumdan iğnemi de oldum. Dualarıza talibim 🧡

Kızlar klomeni kullandım bugun kontrole gittim 2 sağda 3 solda toplam 5 yumurtam olmuş. Mm olarak boyutunu sormak aklıma gelmedi. Çatlatma iğnesi yapalım dedi kolumdan iğnemi de oldum. Dualarıza talibim 🧡

Merhaba kızlar, bu ay çatlatma iğnesi oldum ve 12.günümdeyim. Aranızda test yapan veya bu konuyla ilgili deneyimi olan var mı? Ne zaman test yapılmalı sizce

Hakkınızda hayırlısı olsun☺️Ben de bu ay tedaviye başladım. Letu+ovitrelle kullandım. Baştan sona hep ağrılı geçti. Akıntım da çoktu ve bugün regl oldum maalesef.

X