2022 Ağustos Ayı Çatlatma iğnesi / Klomen kullananlar

Ponciksi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
1.460
2.488
Merhaba kızlar klomenim bitti ve ben bugun 3 yumurta ile çatlatma iğnemi oldum bu ay sonuçlarımızı, deneyimlerimizi burada toplayalım lütfen :)

Merhabalar ben de bu ay klomen kullandım.Cumartesi günü çağırdı doktorum.Catlatma iğnesi vurur mu bilemiyorum.Regl 2.gunu gittiğim halde hormon testi istemedi.

Merhabalar ben de bu ay klomen kullandım.Cumartesi günü çağırdı doktorum.Catlatma iğnesi vurur mu bilemiyorum.Regl 2.gunu gittiğim halde hormon testi istemedi.
he birde iğneni al erkenden canım bu ara bulunmuyormus ovitrelle ben 5 yer gezdim haftasonuna denk gelirse nobet usulu oluyor bide sıkıntı yasama

Evet cumartesi gideceğim için nobetci eczaneye kalırım.Regl olacakmışım gibi ağrılarım başladı,bacağıma vuran.Heralde büyüyordur yumurtalar diye ümit ediyorum

Kızlar merhaba ,
Ben 5 ağustosta çatlama iğnesi vuruldum. İğneden sonra 12. Ve 37. Saatleri değerlendirdim.
Dün gece sıvı açık sarı bir akinti geldi.
Şuanda sağ kasığımda ara ara giren batma şeklinde ağrılarım oluyor..
Ovülasyon testi ile normalde takipteyim, yumurtlamam hep belirgin çıktı. Bugün ve yarından itibaren artık catlamayi görmem gerekiyormuş. Ovülasyon testimi 14.30 da yapacağım ama açık sarımsı bir akinti gelmesi beni bir şüpheye düşürdü size de sormak istedim.. Fikri veya deneyimi olan var mı?

normal panıge kapılmayın ben de 1nde catlatma ıgnesı yaptırdım 10.günüm bugun

Gunaydin hanımlar,bende bugün catlatma iğnesini vuruldum.Sagolsun doktorum buldu bir eczaneden iğneyi zor bulunuyormus gerçekten.Koldan vurdular.Doktor 5 gün boyunca ilişki dediAnlamadim ama sadece bir yumurta oluşmuş sanırım o konuda çok açıklama yapmadı.Elime ultrastim çekimini verdiler.Iki tane var gibi ama ben anlamadım,fikri olan var mı

Eklentiler

• 20220813_095444.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 183
Boyut olarak sanırım en uygunu o diye öyle demis olabilir..

Merhaba kızlar, bu ay çatlatma iğnesi oldum ve 12.günümdeyim. Aranızda test yapan veya bu konuyla ilgili deneyimi olan var mı? Ne zaman test yapılmalı sizce?

Bana 14. Gün dediler. Benimde 11. Günüm bugün..
12. Güne kadar iğnenin etkisi devam ediyormuş.
Hiç bir belirtin var mı?

Merhaba kızlar, bu ay çatlatma iğnesi oldum ve 12.günümdeyim. Aranızda test yapan veya bu konuyla ilgili deneyimi olan var mı? Ne zaman test yapılmalı sizce?
Hiç bir belirtin var mı?

test yaptınız mı bende 5 ağustosta catlatma iğnesi vuruldum bugun 12. günüm benimde test yaptim negatifti

benım de bugun 12. günüm düne kadar silikti bugun negatif cıktı siz test yaptınız mı

Hiç bir belirtin var mı?
benımde bugun 12. günüm negatifti dün silikti testim sanırım iğne etkisi yok oldu

benımde bugun 12. günüm negatifti dün silikti testim sanırım iğne etkisi yok oldu
İğne olduğum günü saymadım yarın yapacaktım. Etki sıfırlanır, negatif görünür, 14. Gün pozitif görenler olunca yarın da yapmamaya karar verdim.. benim sağda yumurtam vardı bugün sağ ve sol tarafımda ağrı ve kasıkta gün içinde ağrım vardı. 2 gündür çok stresliyim, umarım etkilemez.. Başka bir belirtim yok hiç.. umarım bu ay olur .. 14. Günü beklemek daha sağlıklı gibi geldi.. Bat 21 ağustos zaten..

benım de sağ da 20 mm yumurta oluitu klomenle :) bende de adet ağrısı gibi oluyor ama inşAllah adet olmayız Ben iğne olduğum günü de sayıyorum saymazsam bugün 11. günüm zaten benımde bat 21-23 arası geçen ay da çatlatma iğnesi olmuştum adetimi 2 gün ileri atti gebelik oluşmadı bekleyelim bakalim hayırlısı neyse o olsun

İğneden sonra kasık ağrısı kac güne geçiyor?Tam iyiyim bugün diyorum biraz iş yapıyoruz ağrım başlıyor,raflara uzanamıyorum engel oluyor geriliyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…