2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
3. Gün embriyosunda kan testi 12. gün yapılıyor diye biliyorum. Tutunma süreleri farklı oluyormuş 5.gün embriyosuyla. Sen yine de 12. gün bi kan testi yaptır arkadaşım. Belirtilerin var mı peki?
Kasik ağrısı ve göğüs hassasiyeti var ama opu dan beri var bunlar o yüzden belirti olarak göremedim hiç . Salı günü yaptırcam kan testi 12. günumde.Hastane bana 14. Gün yapmamı söylemişti testi her yerde 12 gün yazıyor bizimkiler 14 dedi neye göre bilemedim

Kasik ağrısı ve göğüs hassasiyeti var ama opu dan beri var bunlar o yüzden belirti olarak göremedim hiç . Salı günü yaptırcam kan testi 12. günumde.Hastane bana 14. Gün yapmamı söylemişti testi her yerde 12 gün yazıyor bizimkiler 14 dedi neye göre bilemedim
Herkesin bünyesine göre değişiyor belirtiler. Aslında bu kadar ilaç-hormon kombinasyonuyla bu yaşadıklarımızın hangisi gerçekten belirti anlamak çok zor 🤔 Benim mesela göğüslerde kasıklarda rica minnet bi sızı. O kadar progesteron nereye gidiyo anlamıyorum 🤷🏻‍♀️
Güzel haberler alalım inşallah...
İlk deneme miydi sizin?

Herkesin bünyesine göre değişiyor belirtiler. Aslında bu kadar ilaç-hormon kombinasyonuyla bu yaşadıklarımızın hangisi gerçekten belirti anlamak çok zor 🤔 Benim mesela göğüslerde kasıklarda rica minnet bi sızı. O kadar progesteron nereye gidiyo anlamıyorum 🤷🏻‍♀️
Güzel haberler alalım inşallah...
İlk deneme miydi sizin?
İnşallah kaçıncı gün sizin test gününüz ne zaman. Çok değişken demek ki hormonların etkisi beni etkiledi progesteron göğüslerime dokunamiyorum bile acısından. Aslında ikinci deneme ilk transferim bu. İlkinde döllenme oluşmadı transfer olamadi bu sefer de tek embriyo oluştu onu da transfer ettiler başka da yok elimizde bakalım ne olur

İnşallah kaçıncı gün sizin test gününüz ne zaman. Çok değişken demek ki hormonların etkisi beni etkiledi progesteron göğüslerime dokunamiyorum bile acısından. Aslında ikinci deneme ilk transferim bu. İlkinde döllenme oluşmadı transfer olamadi bu sefer de tek embriyo oluştu onu da transfer ettiler başka da yok elimizde bakalım ne olur
Transfer gününü 1.gün kabul ederek Çarşamba 13.gün test günüm. Bizim bu 3. transfer denememiz. İnşallah bu defa güzel sonuç alırız. Senin de ilk ve son olur inşallah 🙏🏼

16 mart transfer günüm. Tranfer gününü saymazsam 5.günüm sayarsam 6 (hangisi doğru bilmiyorum. Az önce tuvalete çıktım ve oeçeteye kahverengi birşey geldi. Adet başlarken gelir ya bazen kuru kan gibi... Moralim çok bozuldu. Ne yapayım bilemiyorum.

16 mart transfer günüm. Tranfer gününü saymazsam 5.günüm sayarsam 6 (hangisi doğru bilmiyorum. Az önce tuvalete çıktım ve oeçeteye kahverengi birşey geldi. Adet başlarken gelir ya bazen kuru kan gibi... Moralim çok bozuldu. Ne yapayım bilemiyorum.
Yerleştirilen embriyo ya da embriyolar kaç günlüktü? 3. gün embriyosu ise şu an yerleşim zamanı olabilir güzelim.
Bir de anladım ki hiçbir şey hiçbir şeyin net göstergesi değil.
Lekelenme olursa sakın tutmadı diye düşünüp ilaçları falan bırakayım deme diye sıkı sıkı tembihlediler beni.
Yüreğini ferah tut, stres hormonlarını olumsuz etkiler. Bişeylerle meşgul olmaya çalış.
Hayırlısı hepimiz için 🙏🏼🧿

Yerleştirilen embriyo ya da embriyolar kaç günlüktü? 3. gün embriyosu ise şu an yerleşim zamanı olabilir güzelim.
Bir de anladım ki hiçbir şey hiçbir şeyin net göstergesi değil.
Lekelenme olursa sakın tutmadı diye düşünüp ilaçları falan bırakayım deme diye sıkı sıkı tembihlediler beni.
Yüreğini ferah tut, stres hormonlarını olumsuz etkiler. Bişeylerle meşgul olmaya çalış.
Hayırlısı hepimiz için 🙏🏼🧿
5.gün embriyoları transfer edildi. Yerleşim zamanı olamaz mı? Sadece duphaston kullanıyorum. Doğal siklus denendi (İğne fobim var ve hormonlar duygu durumumu olumsuz etkiliyor diye pkolu hastalarda sıklıkla kullanılan bir yöntemmiş artık)
İnsan üzülmeyeceğim dese de dilinde sanırım.

5.gün embriyoları transfer edildi. Yerleşim zamanı olamaz mı? Sadece duphaston kullanıyorum. Doğal siklus denendi (İğne fobim var ve hormonlar duygu durumumu olumsuz etkiliyor diye pkolu hastalarda sıklıkla kullanılan bir yöntemmiş artık)
İnsan üzülmeyeceğim dese de dilinde sanırım.
Kanamanın rengi, miktarı, sürekli olup olmadığı hepsi önemli, Ayrıca lekelenme olmasını olumlu sayanlar da var :KK66:
Canım doğal siklusu burda forumda öğrendim ilk kez. Çok fazla bilgim yok. Henüz, doğal süreçlerle denenebiliyor olması, iğnesiz bir alternatifinin olmadı ne güzel senin için. Bu bile moralini yükseltmek için bir sebep 😇

Herkese merhaba
16martta transfer olmuştum, bugün idrar testi yaptım silik çizgi gördüm, kan verdim ve betahcg 163 çıktı.
Mutluyum.
Heyecanlıyım.
9aylık tatlı heyecanlı bir sürece başlıyorumdur inşallah🙏🏼
Masallah ne guzel birngun bir hamis daha eklendi😍hayirli olsn

Dr unuza bilgi verin mutlaka insallah tutunmadir:KK66:

Herkese merhaba, ayın 30 unda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferimi olacağım. Daha önce yaşadığım kürtajlara bağlı olarak biraz inceydi rahmim. Adetin 3. Günü estrofeme ve sonrasında climara banta başladım. Bugün adetimin 12. Günü kontrole gittim rahim kalınlığım 8 mm olmuş. Doktorum kötü değil dedi, yarın progesterona başlıyorum. Rahim kalınlığı benimki gibi olup transfer olan oldu mu acaba?

Herkese merhaba, ayın 30 unda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferimi olacağım. Daha önce yaşadığım kürtajlara bağlı olarak biraz inceydi rahmim. Adetin 3. Günü estrofeme ve sonrasında climara banka başladım. Bugün adetimin 12. Günü kontrole gittim rahim kalınlığım 8 mm olmuş. Doktorum kötü değil dedi, yarın progesterona başlıyorum. Rahim kalınlığı benimki gibi olup transfer olan oldu mu acaba?
Iyi gayet 8 benim bildigim hayirli olsun insallah benim de 26 sinda:KK66:

X