2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Kızlar merhaba 3.transfer denemem 3 gün önce oldu. Heyecanlı bir bekleyiş. Allah hakeden ve isteyen her kadın ve erkeği ebeveyn yapsın inşallah🙏🏼 Çok meşakatli bir yolmuş. Bebelerimi sağlıkla kucağıma aldıktan sonra şu tüp bebek sürecimi hatırlamayacağım 😅
6 gün sonra test günü. Naturel siklus denendi bu sefer. İnşallah hayırlısıyla güzel sonuçlanır 🙏🏼

Kızlar merhaba 3.transfer denemem 3 gün önce oldu. Heyecanlı bir bekleyiş. Allah hakeden ve isteyen her kadın ve erkeği ebeveyn yapsın inşallah🙏🏼 Çok meşakatli bir yolmuş. Bebelerimi sağlıkla kucağıma aldıktan sonra şu tüp bebek sürecimi hatırlamayacağım 😅
6 gün sonra test günü. Naturel siklus denendi bu sefer. İnşallah hayırlısıyla güzel sonuçlanır 🙏🏼
Hayirli olsun insallah tutunmustur guzel haberler bekliyrz 😍

Arkadaşlar kontrolden geldim çok moralim bozuk
Rahim kalınlıgım 15mm gayet iyi ancak sağ tarafımda bir yumurta gelişmiş ilaca ramen kiste dönücek belkide bilmiyorum buna bağlı olarak progesteron da yüksek çıktı transfer iptal 2ay daha😭😭😭
Bikaç güne transfer olucam diye beklerken resmen yıkıldım ama bunda da vardır bi hayır diyorum ne diyim artık gerçekten şaşırdım ne düşüneceğimi😢
Böyle bi durum yaşayan oldu mu daha önce?
Eylül ayında ilk denememi yaşadım ve pozitifi gördüm ancak kalp atışını duyamadan düşük yaptım. Doktorum düşük kanamasını adetten saydı, ondan sonraki ilk adette gel transfer yapalım yeniden dedi, ki çook istiyordum. Adet dönemime yaklaştım karnımda garip bir şişkinlik ve ağrı oldu. Anlayamadım sebebini, düşük yaptım diye mi gaz sancısı mı ayırtedemedim. Doktora gittim. Nur topu gibi 4 ve 5 cmlik 2 tane kistim oluşmuş. Tüp bebek doktorum gebeliği destekleyici kistler bunlar zararsız dedi. Ama ben transfer boşa gitmesin diye o ay istemedim. 1 ay sonra eser kalmamıştı kistlerden. Transfer oldum hemen, tutunmadı embriyolar. Şimdi tekrar transfer oldum. Sonuç bekliyorum 🙏🏼🙏🏼

Eylül ayında ilk denememi yaşadım ve pozitifi gördüm ancak kalp atışını duyamadan düşük yaptım. Doktorum düşük kanamasını adetten saydı, ondan sonraki ilk adette gel transfer yapalım yeniden dedi, ki çook istiyordum. Adet dönemime yaklaştım karnımda garip bir şişkinlik ve ağrı oldu. Anlayamadım sebebini, düşük yaptım diye mi gaz sancısı mı ayırtedemedim. Doktora gittim. Nur topu gibi 4 ve 5 cmlik 2 tane kistim oluşmuş. Tüp bebek doktorum gebeliği destekleyici kistler bunlar zararsız dedi. Ama ben transfer boşa gitmesin diye o ay istemedim. 1 ay sonra eser kalmamıştı kistlerden. Transfer oldum hemen, tutunmadı embriyolar. Şimdi tekrar transfer oldum. Sonuç bekliyorum 🙏🏼🙏🏼
Yani o yıkımı çok iyi anlıyorum. Ama her işte vardır bir hayır, buna çok inanıyorum🙏🏼 Sen de inan🙏🏼🙏🏼

Herkese merhaba,
12 Şubat’ta dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Bu 3. denememiz. İlk 2si taze embriyo idi. İlkinde pozitif sonuç gördük ama katlanarak artmadı. Kimyasal dedi doktor.
Şu anda Progesteron takviyesi olarak Lutinus fitil ve Prolutex iğne kullanıyorum. Günde bir tane Coraspin ve 3 Estrafem
Çarşamba test olacak inşallah.
Umut ve umutsuzluk yarış ediyo sanki içimde. Sürekli belirtilerimi izliyorum dinliyorum. Önceki denemelerde nasıldı hatırlmaya çalışıyorum.
Neyse hayırlısı herkese, Allah herkesin gönlündekini hayırlı kılsın inşallah...

Herkese merhaba,
12 Mart’ta dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Bu 3. denememiz. İlk 2si taze embriyo idi. İlkinde pozitif sonuç gördük ama katlanarak artmadı. Kimyasal dedi doktor.
Şu anda Progesteron takviyesi olarak Lutinus fitil ve Prolutex iğne kullanıyorum. Günde bir tane Coraspin ve 3 Estrafem
Çarşamba test olacak inşallah.
Umut ve umutsuzluk yarış ediyo sanki içimde. Sürekli belirtilerimi izliyorum dinliyorum. Önceki denemelerde nasıldı hatırlmaya çalışıyorum.
Neyse hayırlısı herkese, Allah herkesin gönlündekini hayırlı kılsın inşallah..

Herkese merhaba bende Mart ayında transfer olanlardanım bugün 10. günüm 3. gün embriyosu transfer edildi. Dayanamayıp az önce erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı silik bi çizgiye de razıydım. sanırım değişmez bu saatten sonra ne dersiniz 😢

Herkese merhaba bende Mart ayında transfer olanlardanım bugün 10. günüm 3. gün embriyosu transfer edildi. Dayanamayıp az önce erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı silik bi çizgiye de razıydım. sanırım değişmez bu saatten sonra ne dersiniz 😢
3. Gün embriyosunda kan testi 12. gün yapılıyor diye biliyorum. Tutunma süreleri farklı oluyormuş 5.gün embriyosuyla. Sen yine de 12. gün bi kan testi yaptır arkadaşım. Belirtilerin var mı peki?

X