2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Merhaba kızlar benimde transferimin 7.günü ilk deneyimim aranızda 2.gün embriyosu transfer edilen varmı ? Yumurtalarım çok az ve 2 embriyom oluştu 2.günde biri donduruldu biri transfer edildi test günüm 20 mart.idrar testi yapmak istiyorum ama 2.gün embriyosu olduğu için hangi gün yapıcağıma karar veremiyorum.herkese bol şans🙏🏻

Merhaba kızlar benimde transferimin 7.günü ilk deneyimim aranızda 2.gün embriyosu transfer edilen varmı ? Yumurtalarım çok az ve 2 embriyom oluştu 2.günde biri donduruldu biri transfer edildi test günüm 20 mart.idrar testi yapmak istiyorum ama 2.gün embriyosu olduğu için hangi gün yapıcağıma karar veremiyorum.herkese bol şans🙏🏻
Insallah hayirli haberinizi aliriz dr nuz ne dedi test gununuzde yapin bence 10. 12. Gun olablr ins sizinledir:KK66:

Test gününe kadar bekle derim.kanda daha erken çıkıyor.idrarda geç çıkıyor..

kızlar merabalar yeni bir topik açtım
gerçi bu gruptaki hemen hemen herkes transfer oldu ama
22 mart-31 mart tarihleri arasında transfer tedavisine başlayacaklar için beklerimm. (tahmini adet tarihinin ilk günü bu aralığa denk gelenler)
20 kişilik tablo yaptım topik başına oradan takip edeceğiz birbirimizi..

Son düzenleme:
kızlar merabalar yeni bir topik açtım
gerçi bu gruptaki hemen hemen herkes transfer oldu ama
22 mart-31 mart tarihleri arasında transfer tedavisine başlayacaklar için beklerimm..
20 kişilik tablo yaptım topik başına oradan takip edeceğiz birbirimizi..
O tarihler arasi transferi olacaklar mi?

Mutlu haftalar dilerim herkeseee
Yokmu sonuç alan güzel haberler alalım inşallah
17sinde rahim kontrolüm var transfer günü belirlenecek heyecanlıyımm bende zaman geçmiyorrr

X