2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
bana da 20 si olabilir dedi transfer hadi birlikte gün sayacagız inşallah
Benim 2 tane 3.gün embriyosu sizin nasıl
BEnim kontrol 22 si ins hersey normal cikar da transfer. Sanirim bir hafta sonra olur kontroldan tahminim 29 u fln 2. Tane 5.gun insallah guzel haberler veririz burdn

Kizlar ben bugün kan verdim 8. Gün 181 cikti değerim Cuma tekrar vericem inşallah artarak devam eder. Bir aksilik çikmaz inşallah Dualarinizi bekliyorum
BENDE DUN KAN TESTI VERDIM CANIM SAT:13 ŞUBATTI ADETİMİ 1 GÜN GEÇTİM DUN AKSAM TEST YAPTIK SILIK CIZGI CIKTI SONRA KAN TESTI VERDIK 181 CIKTI INSALLAH KUCAGIMIZA ALALIM SAĞLIKLI SIHATLI DOKTORUM DA BIR HAFTA SONRA KONTROLE ÇAĞIRDI BAKALIM HAYIRLISI OLSUN INSALLAH

Hayırlı olsun çok sevindim

Arkadaşlar kontrolden geldim çok moralim bozuk
Rahim kalınlıgım 15mm gayet iyi ancak sağ tarafımda bir yumurta gelişmiş ilaca ramen kiste dönücek belkide bilmiyorum buna bağlı olarak progesteron da yüksek çıktı transfer iptal 2ay daha
Bikaç güne transfer olucam diye beklerken resmen yıkıldım ama bunda da vardır bi hayır diyorum ne diyim artık gerçekten şaşırdım ne düşüneceğimi
Böyle bi durum yaşayan oldu mu daha önce?

Canim benim uzulme bir ay sinra kontrol olup baslarsn insallah her seyin zamani var benim de neolck bilmiyorum kontrolde belli olcak:s

Benimde tedavim iptal olmuştu rahim inceliğinden bende üzülmüştüm ama vardır bunda da bir hayır dedim. 3 ay bekledim yeni tedavi için. Hakkında hayırlısı buymuş demekki . Daha zamanı gelmemiş. İnşallah sonraki transferinde herşey yolunda gider belki de kendiliğinden hamile kalırsın

Hayırlısı olsun canım tabi ki doktorlar en iyisini biliyorlar inşallah her şey yolunda gider hamile kalırsın

Teşekkür ederim canım evet hep diyorum bir hayır var ki böyle oldu rabbim kararlamıştır
Ama üzülmeden de edemiyor insan beklemek çok zor allah inş emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…