2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Merhaba ben de 2 Mart’ta transfer oldum. Bende de belirti yok ara ara kasıklarım ağrıyor, göğüslerin acıyor o kadar. İlk denemem 5. Gün dondurulmuş embriyo. Umarım tutmuştur, çok tedirginim
Benim de aynı 2 Mart, 6. Gün embriyosu Bugün özellikle halsiz hissediyorum kendimi. Transfer gecesinden itibaren yoğun gaz oluyor çok afedersiniz Beni rahatsız edecek bir akıntı da olmuyor. Halsizliğimin de progestan fitil ve iğneden kaynaklandığını düşünüyorum. Sizde de var mı halsizlik ve gaz sorunu?

Aynıyız. Benimde 2 Mart. Transfer Bende halsizim canım birşey yapmak istemiyor uzanıyorum uyku halim oluyor kasıklarım ara ara regl ağrısı gibi gelip gidiyor. bendede aşırı gaz var. :))) Akıntım da normal başka birşey yok.

Bana çok iyi geliyor benzer şeyleri yaşayanlar olunca yalnız olmadığımı bilmek... İnşallah güzel sonuçlarımızı da alırız hep birlikte Benim test günüm 15 Mart, sizinki ayın kaçında?

Bana çok iyi geliyor benzer şeyleri yaşayanlar olunca yalnız olmadığımı bilmek... İnşallah güzel sonuçlarımızı da alırız hep birlikte Benim test günüm 15 Mart, sizinki ayın kaçında?
Amin insallah hepimiz pozitif sonuclar alırız. Benimki 12 mart. Çift 5.gün embriyosu sen bendenn azıcık daha bekliycen

En güzeli canım olumsuz dusunmeyelim . En azından bu günlerin tadını cikaralim
Ben de negatifi gorenlerdenim. Maalesef yine olmadi. Umarim bekleyenler guzel sonuclar alir.
Moralinizi bozmayın desem de insan ister istemez üzülüyor. İnsanın içine bir kere düştüğünde annelik isteği bunun sönmesi çok zor. Sizi çok iyi anlıyorum. Ama denemeye devam etmek zorundayız. Kendinizi tekrar iyi hissettiğinizde yeniden deneyin

Bende de ne yazık ki tuvalete çıkmak problem ve dediğiniz gibi şişkinlik oluyor. Sanıyorum progestoron yapıyor bunu. Ekstra halsizlik bende de var bir de çok merak ediyorum ilk denemem olunca tuttu mu tutmadı mı diye. Sabah 5 ye tavanla bakışıyoruz

Allah yar ve yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…