2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Var canim bende hem beyaz akıntı olarak geliyor hem de senindediğin gibiçamaşır sırılsıklam oluyor

Kızlar merhaba, çok afedersiniz ama progestan kapsül artık çok zor girmeye başladı dünden beri. Vajina girişim çok şiş, şimdi balon gibiydi Hemşire hanıma yazacağım fakat sizde de oluyor mu merak ettim?

Kızlar merhaba, çok afedersiniz ama progestan kapsül artık çok zor girmeye başladı dünden beri. Vajina girişim çok şiş, şimdi balon gibiydi Hemşire hanıma yazacağım fakat sizde de oluyor mu merak ettim?

Ac
Acaba çok zorlanmadan mı oldu ki canım. Gerçekten vajinal tabletler hiç konforlu değil. Sanıyorum piyasada da jel yokmuş bu sebeple daha çok veriliyor demişti önceki doktorum. Kafanı takma bence. Geçici bir durumdur elbette. Yine de doktora görünsen daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Bence mutlaka doktorunuza haber verin. Kuruluktan olabilir öyleyse hapın ucunu ıslatırsınız ama enfeksiyondansa ilaç kullanmanız lazım. Bir doktor muayene etse çok iyi olur.

Kızlar ben bugün kan tahlili verdim 24 şubatta transfer oldum yani 10.günümde ve 0.35 çıktı inanılmaz üzgünüm. Hemşire ile görüştüm12.gün tekrar test isteyeceğim dedi ilaçları kullanmaya devam dedi ama ger şey ortada zaten sonuç negatif neden böyle bir şey söyledi onuda anlamadım

Doktoruma ulaşmak mümkün değil vallahi geri dönüş yapmalarını bekliyorum saatlerdir Popüler doktorun dezavantajlarından biri de bu, ulaşamıyorsun

Bende ikinci tedavimde 10. Gün y aptirmistim. Bana da ilaçlara devam 12. Gün tekrar yapın denilmişti . Ama sonuç degismemisti

Çok Geçmiş olsun. Bende kullanıyorum ama cok sükür sorun yok. Tırnakların filan uzun mu belki zedelemişsindir kendini, yara gibi bişey olmuştur, çok takma kafana doktoruna ulaştınmı insallah iyisindir.

Çok Geçmiş olsun. Bende kullanıyorum ama cok sükür sorun yok. Tırnakların filan uzun mu belki zedelemişsindir kendini, yara gibi bişey olmuştur, çok takma kafana doktoruna ulaştınmı insallah iyisindir.
Çok teşekkür ederim Tırnağım kısa, mutlaka ellerimi yıkarım öncesinde. İki haftadır kullanıyorum, transfer öncesinde başlamıştım ama iki gündür böyle oldu Önce hemşire hanımla konuştum hassasiyet oluşmuş, kapsüle ara verelim, iğneyi gün aşırı değil her gün yapalım dedi. Doktorum ise şişliğin sorun olacağını sanmıyorum dedi Tabi ilaç takibini hemşireler yaptığı için kapsüle ara verdim.

Ben hiç baktirmadim progestena . Fitil ve göbekten iğne kullaniyorum
Transfer öncesi bakmadılar mı yani. Bizim bakmışlardı da aklıma takıldı. Şu an lutinus, estrofem, decavit, corasprin ve haftada bir proluton Depot kullanıyorum. Siz?

Çok geçmiş olsun. Tekrar. Dikkat et kendine daha beraber pozitifileri göreceğiz insallah :)

Merhaba canm. Bizde bu ay tüp bebeğe baslıycaz Allah izin verirse. Adetin olunca gel dedi doktor ama hala adet olmadım. Adetli gidince ne oluyor Ne yapıyorlar Adetli gittiğinde hiç bi bilgim yok bu konuda

Merhaba canm. Bizde bu ay tüp bebeğe baslıycaz Allah izin verirse. Adetin olunca gel dedi doktor ama hala adet olmadım. Adetli gidince ne oluyor Ne yapıyorlar Adetli gittiğinde hiç bi bilgim yok bu konuda
Vajinal kontrol kan alıp hormonlara bakılıyor ve ilaçlarla hemen tedavi başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…