2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Arkadaşlar iyi akşamlar🙂 yarın transferim var ama çok endişeliyim çünkü boğazım ağrıyor ve çok halsizim soğuk algınlığı gibi heryerim ağrıyor. Dün de hafif boğaz ağrım vardı ama bu gece çok terlemişim sıcak olmuş gece. Ve 2 gün arka arkaya soğuk kefir içmiştim o mu yaptı anlamadım ama bu boğaz ağrısı ve kırgınlık transferi embriyo tutunmasını etkiler mi acaba başına böyle bişey gelen var mı çok tedirgin oldum😔

Yine mi hüsran 😔 1 doğal gebelik düşük oldu, 1 aşılama, 3 kere 2 şerden 5. gün embriyo transferi 10. günümde 6,91 çıktı beta hcg. ilaçlarıma devam ediyorum. Doktorum herşey normal diyor sebepte yok olmaması için ama neden ? histeroskopi yapıcaz önümüzdeki ay , başka neye baktırsak bilemedim. Maddi manevi çok yorulduk artık😢
Merhaba, histereskopi dışında bir yöntem önerdi mi doktorunuz? Bağışıklık baskılayıcı vs kullanıyor musunuz? Benim 2 defa 5aa transferim iptal oldu, şu an 3. Transferime gebelik testi yapmak için gün sayıyorum

Regl ağrınız varsa muhtemelen tutmuştur hayırlı olsun😊 ben daha önce 3 defa gebe kaldım 3 ünde de şiddetli regl ağrım vardı. Yarın sabah 10. Günüm olacak benim
Ben 6. Ve 8.gun idrar testi yaptim..negatifti. 20sinde transfer oldum. 5.gun embriyosu. Daha oncekinde 6.gunde cikmisti idrarda. Ama dusuk oldu. Simdi cikmiyor idrarda:KK43:

Yine mi hüsran 😔 1 doğal gebelik düşük oldu, 1 aşılama, 3 kere 2 şerden 5. gün embriyo transferi 10. günümde 6,91 çıktı beta hcg. ilaçlarıma devam ediyorum. Doktorum herşey normal diyor sebepte yok olmaması için ama neden ? histeroskopi yapıcaz önümüzdeki ay , başka neye baktırsak bilemedim. Maddi manevi çok yorulduk artık😢
Herşeyin hayırlısı Allahtan.. İçini ferah tut ve hep Allahın bir bildiği vardır de. Evet gerçekten de çok zor bir süreç Allah sabırlar versin. Allah bir şeyi geciktiriyorsa güzelleştiriyordur...

Ben 6. Ve 8.gun idrar testi yaptim..negatifti. 20sinde transfer oldum. 5.gun embriyosu. Daha oncekinde 6.gunde cikmisti idrarda. Ama dusuk oldu. Simdi cikmiyor idrarda:KK43:
Bu sabah evde test yaptım 10. Gün ve negatif. Bu 3. Denememdi genetikli tüp bebek yapmıştık ve arkada dondurulmuş embriyom kalmadı bütün emeklerimiz çöp olmuş gibi hissediyorum

Bu sabah evde test yaptım 10. Gün ve negatif. Bu 3. Denememdi genetikli tüp bebek yapmıştık ve arkada dondurulmuş embriyom kalmadı bütün emeklerimiz çöp olmuş gibi hissediyorum
Ben de simdi kan vermeye gidiyorum. Idrarda negatif olup kanda pozitif olan cok. O umutla ciktim. Sen de gununu bekle. Gec dollenme olmustur belki. Hic belli olmaz.

X