2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Merhabalar herkese ben de mart başında reglimin başlamasını bekliyorum tedaviye başlamak için ilk denememiz olacak. Bu konuda aşırı tecrübesizim tedavi başında şuna dikkat et ya da bunu yapma diyeceğiniz önerileriniz varsa lütfen paylaşın. Umarım hepimiz sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza alırız :dua:
Hayırlı olur inşallah benim 5. Denemem ve dr larin hep söyledigi saglikli beslen sagliksiz gidalar ve icecekler.tuketme sigara alkol kullaniyorsaniz birakin ve en önemlisi arastirip iyi bir merkeze gidin doktorunuza güvenmeniz cok önemli

Selam kızlar. Bugün transferimin 10. Günü ve kan testim 179 çıktı🥰 darısı tüm buradaki ve forumdaki kardeşlerime olsun inşallah 🤲🤲🤲

Sizlere sorum;karnımda aşırı gaz ve şişkinlik yaşıyorum. Benim gibi olan var mı n’aptınız da geçti çok rahatsızım 😞
Hayırlı olsun. İnsallah sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın. Sende iyi olasın tabi bu süreçte. Darısı bizlerin başına ☺️☺️🌺🌺

Merhaba arkadaşlar bende 22 şubatta 5. gün embriyosu transferi oldum.İlk denemem.Çok değişik duydular içerisindeyim açıkçası hiç umudum yok
Merhaba bende 24 şubatta transfer oldum benimde hiç umudum yok hiç bir belirtim yok ne bileyim sanki yine negatif olacak gibi

Merhabalar, Bugün transferimin 2. Günü lutinus progesteron fitil kullanıyorum, aralıklar gün içerisinde çamaşırım sırılsıklam oluyor beyaz akıntı olarak değilde su gibi, başına gelen var mı acaba?

Yine mi hüsran 😔 1 doğal gebelik düşük oldu, 1 aşılama, 3 kere 2 şerden 5. gün embriyo transferi 10. günümde 6,91 çıktı beta hcg. ilaçlarıma devam ediyorum. Doktorum herşey normal diyor sebepte yok olmaması için ama neden ? histeroskopi yapıcaz önümüzdeki ay , başka neye baktırsak bilemedim. Maddi manevi çok yorulduk artık😢

Öncelikle selamlar
bende bugün regli oldum ve yarın önce muayene sonrada iğne için eğitim verecekler hayırlısıyla tüp bebek işlemlerine başlıyoruz.ancak benim de tek tüpümde tıkanıklık yani hidrosalpenks olduğu için yumurtalar toplanıp dondurularak, sonra tüpü alacaklar ve sonrasında transfer yapılacak ki diğer türlü tüpler tikanikken yapilan tüp bebek düşükle sonuçlanır dediği için ki,bunun üzerine 4 dr a daha gittim hepsi aynı şeyi söyledi.cok uzun yazdım ancak sana da bi fikir olması amacıyla 🤗🤗🤗

X