2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Ben ikinci salı transfer oldum sabah 11gbi işte bu gün aldm dus
Dün yumurta toplama işlemi yapıldı dün biraz ağrım vardı ama şükür bu gün yok 12 yumurta topladıklarını söylediler iyi durumda dedi doktor kızlar dua morele ihtiyacım var olur değil mi 39 yaşındayım 8 yıllık evliyim

Merhabalar herkese ben de mart başında reglimin başlamasını bekliyorum tedaviye başlamak için ilk denememiz olacak. Bu konuda aşırı tecrübesizim tedavi başında şuna dikkat et ya da bunu yapma diyeceğiniz önerileriniz varsa lütfen paylaşın. Umarım hepimiz sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza alırız :dua:
Ben de sizin gibi regl bekliyrm dondurulms trnsfer😍insallah amin hayirli sonuclr

Merhaba biz de bu ay ilk denememezi yapacagiz. Ignelere dün başladım aynı zamanda bal tarcın çörek otu kürü yapsam zararı olur mu acaba. Dr. ek bi şey kullanmana gerek yok dedi ama burda faydasını gören çok olmus.

Selam kızlar. Bugün transferimin 10. Günü ve kan testim 179 çıktı🥰 darısı tüm buradaki ve forumdaki kardeşlerime olsun inşallah 🤲🤲🤲

Sizlere sorum;karnımda aşırı gaz ve şişkinlik yaşıyorum. Benim gibi olan var mı n’aptınız da geçti çok rahatsızım 😞
Hayirli olsun saglikla kucaginiza alin insallah😍

X