Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Tabiiikide hep pozitifi yordum kafamda negatifi düşünmedim bile 😀 umut fakirin ekmeği dedim🤲🤲 bu güzel Ramazan ayında dileklerimiz gerçek olsun🤲🌸
Ne güzel konustun bende pozitif bakıyorum busefer içimden ona inanmam gerektiğini hissediyorum

Arkadaşlar merhaba bende bu gün aşılama oldum doğal yolla bir gebeliğim vardı 8 haftalıkken düştü bende de pko var 2 yumurtam gelişti 18-19 mm olduğunun ertesi günü çatlatma oldum Yanyanalar yumurtalar bakalım ne olacak eşimin değerleri çok güzel olduğunu söyledi doktor inşallah hep birlikte güzel haberler alırız

Arkadaşlar merhaba bende bu gün aşılama oldum doğal yolla bir gebeliğim vardı 8 haftalıkken düştü bende de pko var 2 yumurtam gelişti 18-19 mm olduğunun ertesi günü çatlatma oldum Yanyanalar yumurtalar bakalım ne olacak eşimin değerleri çok güzel olduğunu söyledi doktor inşallah hep birlikte güzel haberler alırız
Aynısı bende yaşandı ama düşük yapmadım çift yumurtadan bahsediyorum hayırlısıyla güzel haber al inşallah dinlen ağır kaldırma

Hiç bişey hissetmedim ağrı vs demiş herkes işlem esnasında da hissedtmedim yani öyle olunca çok basit oldu gibi geldi pek tutacak gibi gelmiyor niyeyse yıpranmak istemiyorum daha fazla

Hiç bişey hissetmedim ağrı vs demiş herkes işlem esnasında da hissedtmedim yani öyle olunca çok basit oldu gibi geldi pek tutacak gibi gelmiyor niyeyse yıpranmak istemiyorum daha fazla
Oho baştan pes etmişsin be güzelim sen güçlü dirençli olsa içinde bir yerlerde tutunsun oda umudun olmadan olmaz olacak Allah'ın izniyle

X