Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Amin Allahım çok amiinn🤲🏻🤲🏻🥰🥰 benim ilk aşılamam o yüzden bazen karışık hissediyorum bazen çok umutluyum bazende umutsuz bugün aşılamanın 8. Günü test tarihi yaklaştıkça gebelik oluşmamışsa ne yaparım 2. Aşılamayımı denerim yoksa tüp bebeğe mi geçerim diye düşünmeye başladım rabbim hepimizin gönlüne göre vesin inşallah🥰 sizin gibi hastalandım diye umutlar bittiğinde umutların bittiği yerden çiçeklenelim bizlerde inşallah🙏🏻💕🌸
İnşallah canım cidden adeet olduğumu sandığım da çok üzülmüştüm ama hayırlısı dedim artık. Başka şeyler denerim ramazandan sonra dedim annemleein ısrarı tekrar test yapınca öğrendim. İnşallah siz daha güzel daha mutlu haberler alın. Ben 24 saat içinde hem çok ağladım hem çok sevdim ❤️

Evet aşılamadan 6 gün sonra sağ kadigimda 3 dk süren ve canımı baya acıtan bi kasık batması oldu 10. Gün göğüs ucumda sizi 11. Gün göğsümde de ağrı oldu birde hafif sarıya dönük akıntım vardi
Benim hala göğüs hassasiyetim hiç yok ya normalmde adet olduğum da bile çok ağrırdı😊nasılsın var mı bi sıkıntın

X