Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım günaydın engellendim sandım ya. Yasaklı kelime konuşmuşuz ya. Beğenmedim ifadesi gelmiş sanırım platform sahibinden. Ama nereden bilebilirdim yasak olduğunu iyiki arkadaş uyardı

Benimde aynı şekilde problemim vardı 1 ay kullandım herşey düzeldi, sonrasında 2 ay daha kullandım toplam 3 ay. belki onunla gebelik bile olabilir. Ama regl ile birlikte başlamak gerekiyor
senin sözün üzerine hemen sipariş verdim tabi daha öncesindende aklımdaydı dün adetin 3.günüydü bugün 4.günü sipariim yarın gelir başlamamda sorun olur mu

senin sözün üzerine hemen sipariş verdim tabi daha öncesindende aklımdaydı dün adetin 3.günüydü bugün 4.günü sipariim yarın gelir başlamamda sorun olur mu
Kesinlikle tavsiye ederim. Kistim yok ama yumurta kalitemi ve sayımı artırdı. İyi Gelemeyen de olmuş ama sonuçta parol ağrı kesiciye bile reaksiyon gösteren olabiliyor. Münferit durumlar mevcut. Şifa olsun size

Kesinlikle tavsiye ederim. Kistim yok ama yumurta kalitemi ve sayımı artırdı. İyi Gelemeyen de olmuş ama sonuçta parol ağrı kesiciye bile reaksiyon gösteren olabiliyor. Münferit durumlar mevcut. Şifa olsun size
Aman nazar değmesinde bende ilaçlar vs yan etki yapmadı hiç en ağır denilenler bile çok şükür sağlam bünyem.Prolaktinimde yüksek çıkmış sabah e nabızda gördüm yine 49u onada etkiliymiş ama şöyle dr dostinex yazdı yine ikisini bir kullanmam sorun olur mu acaba

canım birde nasıl kullanılıcak bu

Canım günaydın engellendim sandım ya. Yasaklı kelime konuşmuşuz ya. Beğenmedim ifadesi gelmiş sanırım platform sahibinden. Ama nereden bilebilirdim yasak olduğunu iyiki arkadaş uyardı
Gerçekten iyi ki uyarıldık

Benim de prolaktinim 42 idi doktorum fsh lh değerleri normal görünce. İlaca gerek yok dedi. Engel değil dedi. Eğer diğerlerini de etkilerse sorunmuş. Dostinex le birlikte kullanmadım. Ancak bitkisel takviye olduğu için macunum sorun olacağını sanmıyorum

canım birde nasıl kullanılıcak bu
Sabah ve akşam yemekten 10 dakika önce 1 tahta(metal asla olmaz) kaşığı macunu yiyorsun. Yumurtlama gördükten 3 gün sonra bırakıyorsun. Amaç çatlamaya kadar döllenecek yumurtayı desteklemek. Eğer sen bu ay gebelik düşünmüyorsan (dostinex kullandığın için hekimin korunmanı isteyebilir) bir sonraki adetin kadar kullanmaya devam et. Sadece kullandığın süre zarfında gün içinde bol bol su içmeyi ve yürüyüş yapmayı ihmal etme. Bunlar da yumurtalıkların sağlıklı işlev görmesine katkıda bulunacak

dostinex kullanırken korunmamı söylemedi gebelik şayet oluşursa hemen bırakırız dedi teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

Kızlar yazıp yazmama konusun da kararsız kaldım sizi üzermiyim yoksa hamileliğim devam eder mi bilmediğim için. İnşallah sağlıkla tutunur bebeğim daha çok küçük. Yani kısaca bende hamileyim kızlar. Siz siz olun adet kanaması görür gibi olsanız da bi kan testi yaptırın benim 1 gün gelir gibi oldu sonra hiç bişey kalmadı. İdarar testim hep pozitif çıktı.

İnşallah en sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın canim Allah'ım sağlık versin inşallah ama belli o şimdiden sımsıkı tutmuş annesini maşallah Allah'ım devamını nasip eylesin

Allahım inşallah çarşamba gününe 2 kat artması lazım değerimin inşallah artarDoktor hayırlı olsun dedi ikimiz de kaldık öyle kanama beni çok korkutmuştu inşallah bundan sonrası da güzel olur

Yaaaa ama bu haber şaahaanee ben çok sevindimm kendinize dikkat edin bebişiniz sağlıcakla tutunsun inşallah

Allahım inşallah çarşamba gününe 2 kat artması lazım değerimin inşallah artarDoktor hayırlı olsun dedi ikimiz de kaldık öyle kanama beni çok korkutmuştu inşallah bundan sonrası da güzel olur
Yerleşme kanaması olabilir o gönlünü ferah tut şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla bereketiyle gelsin bebişin

Çok dua et elini karnına koy Allahın isimlerini zikret ben bu sefer hep öyle yaptım elimden geldiğince seninde test gününe az kaldı senden de güzel haber alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…