Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayyy cok cok çok sevindim canım 🙏🙏🙏🙏 Allahim inşallah sağlıkla sihhatle iyi bir hamilelik sonrada kucağına almayı nasip etsin cok mutlu oldum hepimize umut oluyorsunuz 🤲🤲🙏🌹🌹❤ en taze anne tebrikler🤗🧿🧿🧿😍
Canımm
canımmmmm çok sevindim kucağına almak nasip olsun❤️ Suan düşün ki hepimiz sana kocaman sarılıyoruz 🤲🥰🤲

Kız asıl güzel olan sensin temzi yüreğin iyi kalpliliğin. Rabbim tez zamanda yüzünü, yüzümüzü güldürsün. Mutlu olanlarla mutlu olabilmek çok güzel birşey. Bu kadar cefaya, mücadeleye pozitif sonuç almak demek zafer demek biliyoruz. Ve kim olursa olsun bu zafer en az kendimizmişiz gibi mutlu ediyor ☺️ Ben inanıyorum güzel haberlerle müjdeleneceğimize umudumuzu yitirmeyelim. Dünya olanaklarla doludur ❤️❤️
Ayy acaba whatsp Grubu mu kursak acaba🥰🥰 daha anlık konuşuruz sankiii ne dersiniz 🤭

Arkadaşlar 14 Nisan'da aşılama yaptırdım, bugün idrar yanması (sistit) başladı, yıllar önce kabusumdu, bir sürü ilaçla geçmişti, nerden çıktı bu 🙁 aşılama sonrası aynı durumu yaşayan veya yakınında duyan varsa yardımcı olabilir mi, ilaç da kullanamam 😟
Canım seni ümitlendirmek için demiyorum ama ben 2 ay önce femara ve catlatma iğnesi tedavisinde aynı böyle oldum idrar yanması sistist doktorum ilaç yazması için kan testi vermiştim gebelik göründğ tabi sonra sağlıklı olmadı düştü kimyasal oldum doktorum yeni gebelikte bu tarz şeyler olur demişti bana hani yanma kaşınma geçen hafta tüp bebek gören arkadasım da da aynı şikayet vardı kan ver dedim Bi gitti verdi ki hamileymiş 🤗😍 Sende 14nde olmuşsun aşılama bugün 6. Günün belki bişeyler oluyo olabilir kendine cok dikkat et hakkında hayırlısı olsun 😍

Ayyy cok cok çok sevindim canım 🙏🙏🙏🙏 Allahim inşallah sağlıkla sihhatle iyi bir hamilelik sonrada kucağına almayı nasip etsin cok mutlu oldum hepimize umut oluyorsunuz 🤲🤲🙏🌹🌹❤ en taze anne tebrikler🤗🧿🧿🧿😍
Çok teşekkür ederim inşallah sizinde dualarınız kabul olur en kısa zamanda sızde bu mutlu haberi alırsınız inşallah rabbim sizinde yüzünüzü güldürsün 🤲🥰♥️🤲🤲

Öncelikle şunu ifade edeyim Whastapp grubu kuran ve grubun reklamını yapan sorgusuz sualsiz, hatta hatta uyarısız üyeliği kapatılır. Aynı şekilde bu gruba üye çağıran kişilere de aynı işlem uygulanır.

- ama grubu ben kurmadım gibi mazeret asla kabul edilmez.

Peki hesabı kapatmadan neden uyarmıyoruz?

Grubu kuranların %99 bunun yasak olduğunu zaten biliyor, siteye ye olurken, üyelik sözleşmesini onaylarken hemen ilk maddede bu yer almaktadır.

iyi hoş güzelde neden bu kadar katı bu konuda kurallar?

bu konuda örnek vereyim ; 2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar konusu sahibi 21 Ocak'ta böyle bir grup kurmuş ve gruba giren üyelerin neredeyse tamamı bir daha ilgili başlığa hatta bırakın başlığı siteye hiç uğramamış, başlık kapanmış gitmiş... 2 aydır hiç mi merak etmediniz başlığı? sitede neler olmuş hiç mi aklınıza gelmedi?

bu tür sonuçları sebebi ile bu konuda çok katı bir tavır aldığımızı sizlerle paylaşayım.

Özetle ; dileyen dilediği yere gitmekte özgürdür, fakat giderken burayı etkiliyor ise sonuçlarını da göze almış demektir. Biz kimseye grup kurma aman ne olur sitede yaz diye baskı uygulamıyoruz ama burada işleyişe taş koyarsanız o taş döner dolaşır, dolaşır. Sonra 3 gün sonra yazarsınız Kazen abi ben bilmiyordum ama grupta değilim, ben kurmadım gibi yalanlara.

biraz sert oldu ama durum budur...
Bak konu ile ilgili açıklama buldum

Anaaa

anaaaaammm🤩🤩🤩 Kız gözün aydınlıklar içinde olsun çok çok çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. Bize de çok dua et e mi 🤩 hele sen öykünü yazmamışsın hemen yaz herşeyi. Ne zaman yaptın bat kaçtı kaçıncı aşılama idi yaş kaç. Ne zamandır deniyorsunuz vs vs. Hepsini yaz bize 🤩🤩🤩
Benim hikayem☺️Ben 24 yaşındayım 10 aydır evlıyım ilk günden berı çocuk istiyorduk 10 ay boyunca normal yollardan denedık olmadı sonra doktora gittik hormon testi yapıldı tüplerime bakıldı hiç bi sorun yoktu klomen omepa q10 folibol kullandım olmadı yıne eşime sperm testi yapıldı onunda sadece sperm hızında dusukluk vardı vitamin kullandı sadece sonra aşılamaya karar verıldı aşılamaya kadar hersey yolundaydı sağda 2 solda 2 yumurta vardı ve aşılamaya 3-4 gün vardı aşılama günü geldı çattı hiç acı hıssetmedım ve ilk aşılamamdı 20 dk uzandım sonra eve geldım 14 günlük süre zarfında dıkkat ettım ve bugün o mükemmel haberi aldım Allah’ın izniyle rabbim isteyen herkese nasip etsin rabbim hepinizin yüzünü güldürsün bu mübarek günde 🤲🤲🥰♥️♥️

Benim hikayem☺️Ben 24 yaşındayım 10 aydır evlıyım ilk günden berı çocuk istiyorduk 10 ay boyunca normal yollardan denedık olmadı sonra doktora gittik hormon testi yapıldı tüplerime bakıldı hiç bi sorun yoktu klomen omepa q10 folibol kullandım olmadı yıne eşime sperm testi yapıldı onunda sadece sperm hızında dusukluk vardı vitamin kullandı sadece sonra aşılamaya karar verıldı aşılamaya kadar hersey yolundaydı sağda 2 solda 2 yumurta vardı ve aşılamaya 3-4 gün vardı aşılama günü geldı çattı hiç acı hıssetmedım ve ilk aşılamamdı 20 dk uzandım sonra eve geldım 14 günlük süre zarfında dıkkat ettım ve bugün o mükemmel haberi aldım Allah’ın izniyle rabbim isteyen herkese nasip etsin rabbim hepinizin yüzünü güldürsün bu mübarek günde 🤲🤲🥰♥️♥️
Amin inşallah 😊

Canım seni ümitlendirmek için demiyorum ama ben 2 ay önce femara ve catlatma iğnesi tedavisinde aynı böyle oldum idrar yanması sistist doktorum ilaç yazması için kan testi vermiştim gebelik göründğ tabi sonra sağlıklı olmadı düştü kimyasal oldum doktorum yeni gebelikte bu tarz şeyler olur demişti bana hani yanma kaşınma geçen hafta tüp bebek gören arkadasım da da aynı şikayet vardı kan ver dedim Bi gitti verdi ki hamileymiş 🤗😍 Sende 14nde olmuşsun aşılama bugün 6. Günün belki bişeyler oluyo olabilir kendine cok dikkat et hakkında hayırlısı olsun 😍
Canım ben bir problem var diye düşünürken sen ne güzel şeyler demişsin öyle 😍 bebiş gelsin de razıyım sistite öyleyse, inşallah hayırlısı olsun, rabbim sana da en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelik nasip etsin 🤲

X