Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar lütfen bakın Bi dün 12. Günümdi idrarda test yaptım bişey cıkmadı çöpe attım Bi kaç saat arayla baktım bişey yoktu bu sabah yine baktım böyle yanında hayalet cizgi var ışıktanda bakıyorum görünüyor sizce varrmıdır bişey yoksa test bozuk mu so uçta Bi gün geçti aradan Ama insan yinede Bi umut

Rabbim gönlüne göre verdi bende 2.aşılamadan çok ümitliyim inşallah öbür aya bende sizlerle mutluluğumu paylaşıcam hayırlısı ise nasip etsin Rabbim inşallah

Hiç üzme kendini yola devam Rabbim hayırlısı ile senide anne yapıcak inanalım ümidimizi hic kaybetmeyelim olurmu

İnşallah vardır canım ya kan testi ver istersen adet günün ne zaman

Ay hadi inşallah olsun yaa bida test yap hemen olmaz mı ona göre kan verirsin

Kan testi verip emin ol istersen Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Ay hadi inşallah olsun yaa bida test yap hemen olmaz mı ona göre kan verirsin
İnşallah vardır canım ya kan testi ver istersen adet günün ne zaman
Adetim 23 24 nde doktorum bana 23ndee kan ver dedi bende dayanamayıp 9. Gün kan vermiştim 3.62 cıkmıştı dünde idrarda yaptım böyle sabah gördüm cok cok az belli oluyo gibi belkide bozuk bilmiyorum Bi umut işte insan

canim cok sasirdim igne etkisi 14. Gune kaliyormuymus cok entresan ya yerlesme olamaz mi ? Bana asilama sonrasi bir form verdiler orada adet kanamasi baslasa dahi test yapilsin diyor. Sen progesterone fitil kullaniyor musun ?
Ben 17 gune kadar pozitif gorip 18 gun negatif görmüştüm bikeresinde

5 nisanda asilama yaptiranlar adet oldunuzmu? Cumartesi gununden beri adet belirtilerim var karnim cok ağrıyor ama sökülemedi hala bugun test yaptim yine negatif ignedenmi acaba ilac falanda kullanmadim ben

Gerçekten uzun uzun baktım sonuca inanmak gelmedi içimden.

Kızlar hafta sonu regli oldum ve bugün gittim dr ye aşılama olucaktı ama olmayacak basit bir kist varmış ilaç veremem dedi ve erteledi kendi kendine gitmiyor geçen ayda vardı aynısı napmalıyım sizce
Geçen ay benimde öyle bi sorunum olmuştu bu zamana kadar çok şükür hiç kist sorunu yaşamamıştım hatta doktorum aa çok ilginç geçen ay bu yoktu nerden çıktı diye şaşırmıştı(şubat ayı için). Mart ayında yasmin doğum kontrol ilacı verdi enfeksiyon şikayetimi söyledim ilave onun için de ilaç vermişti. Bu ay adetim geldiğinde haber verdim ve 3. Gün muayeneye gittim ve kist yoktu aşılama için tedaviye başladık. Bence farklı bir doktora daha danış herkes aynı tedaviyi uygulamıyor. Ancak bebek için içine en çok sinen doktorla devam et. Kist ve enfeksiyon tedavileri doktoruna göre farklılaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…