Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bir ümidim yok açıkcası ama bakalım der ve Rabbim o ümidi yeşertir ve sonuç pozitif 😍😍 geçmiş yazılanlara baktım da bu karşıma çıktı Rabbim yeterki ol desin inşallah tez vakitte hayırlısı ile ben ve benim gibi bekleyenlerde bu güzel haberi alır inşallah çok çok amin 🤲🤲😊😊
Yaaa Kurban olurum ağlattın beni ya 🥰🥰 buraya da idrar testi yapmadan önce birisi hamile kalsada bizde heveslensek dedim aradan bir kaç saat geçmeden idrar testi yaptım çift çizgi rüya gibi ya sanki hamile olduğumu biliyormuş gibi ,🥰🥰

Maalesef sonucum yine 0 lı arkadaşlar bu ay da olmadı insan nasıl kendini kandırıyor yaa resmen gerçek hamile olanlarda bu kadar belirti yoktur inanılır gibi değil. Çok üzgünüm inşallah bekleyen arkadaşlarım sonuçları olumlu olur

Bende bilmiyorum öğrenirsen söyler misin 😁😁muhteşem falan diye mesajıma cevap geliyor nasıl yapıyorlar
Canim yorumu beğenin üzerine uzun tıklayınca çıkıyor emojiler😁 ama yinede kendi kendime topik acik konuştuğumu cevap verdiğimi unutma bana pek güvenme bu konuda ahahahahahaha🤣🤣

Canim yorumu beğenin üzerine uzun tıklayınca çıkıyor emojiler😁 ama yinede kendi kendime topik acik konuştuğumu cevap verdiğimi unutma bana pek güvenme bu konuda ahahahahahaha🤣🤣
Off ya sen ne kadar tatlısın gerçekte görmeyi çok isterdim seni valla maşallah sende ki bu enerji herkeste olsa grup halay çeker 😁

Geçmiş olsun canım arkadaşım da çikolata kisti vardı soğan suyu ve maydonoz suyuyla gitti.
çok geçmiş olsun sanada canım ne kadar gibi bir süre kullandın bende daha önce soğan suyu kullandım ama şimdi çalışıyorum ve düzenli kullanamazsam sorun olur diyede korkuyorum açıkcası

Maalesef sonucum yine 0 lı arkadaşlar bu ay da olmadı insan nasıl kendini kandırıyor yaa resmen gerçek hamile olanlarda bu kadar belirti yoktur inanılır gibi değil. Çok üzgünüm inşallah bekleyen arkadaşlarım sonuçları olumlu olur
Canim bende ayin 16sında negatif sonucu aldim seni cok iyi anlıyoum.sonuca öyle baktım kaldım.Allah sizi inandırsın göğüs uçlarım yeni acımaya başladı, kasığımda doluluk hissi batarlar ne ararsan var.belim sırtım ağrıyor.hatta günüm bile gecikti. Psikolojik olarak sanki hamileyim. Allahim dedim ya nolursun beni böyle sınama. Doktorum aşılamadan sonra kullanılan ilaçların etkisiyle gebe kalma şansı yuksek dedi.belki kendiliğimizden hamile kaliriz. Allahim senin benim isteyen herkesin gönlünün muradini versin 🤲🤲🤲🌹

Off ya sen ne kadar tatlısın gerçekte görmeyi çok isterdim seni valla maşallah sende ki bu enerji herkeste olsa grup halay çeker 😁
Ah ah bende ne enerji vardı da ablam kaynana tasası beni öldürdü:) inşallah Birgün yollarımız kesişir❤🧿

Ah ah bende ne enerji vardı da ablam kaynana tasası beni öldürdü:) inşallah Birgün yollarımız kesişir❤🧿
Ah o kaynanalar yokmi ben bu hamilelik seysini yaptım da bir uygulamada hesapladım son adet tarihine göre hesaplıyor orda da 4+2 diyor burda 5. Hafta içerisinde diyor aynı şey herhalde

Valla hiç sormadım ki ama ben baya araştırdım asilamadan 12 gün sonra 14 20 30 larda falan var değerleri hatta 14. Gün bu değerlere sahip olanlar var bu yüzden benim ki iyi geldi önemli olan düşük fazla olması değilmiş zaten önemli olan iki günde iki kat artmasıymış
Ayyy hamile günlüğü de gelmiş bebis 0,15 mm miş. Anommmm kiyamam minik kuşa👶👶🧿🧿🧿🧿

çok geçmiş olsun sanada canım ne kadar gibi bir süre kullandın bende daha önce soğan suyu kullandım ama şimdi çalışıyorum ve düzenli kullanamazsam sorun olur diyede korkuyorum açıkcası
Kuzum Arkadaşimda olmuştu o baya 1ay felan büyük büyük bardakla iciyordu. Yani sogan suyunu ılık için dio İbrahim Saraçoğlu ama hic icmemekten iyidir sanırım gece kaynattigini biraz fazla kaynatip sabahta o kalandan evden çıkmadan içsen yinede fayda edebilir

Kuzum Arkadaşimda olmuştu o baya 1ay felan büyük büyük bardakla iciyordu. Yani sogan suyunu ılık için dio İbrahim Saraçoğlu ama hic icmemekten iyidir sanırım gece kaynattigini biraz fazla kaynatip sabahta o kalandan evden çıkmadan içsen yinede fayda e
tavsiyeler için teşekkür ederim canım

X