Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım hayırlı olsun tekrardan bebişin artık seninle çok şükür
Kuzum bide bisey sorcam ilk başta kan biraz düşük gibiydi ya aşılama gününe göre. Doktor bisey söyledi mi yani geç döllenme yada sonra ki ilişkilerde mi tutmuş diye. Bunu hep merak ediyorum aşılamadan sonraki ilişkiler işe yarıyormu die o yüzden sordum

Kızlar etiket yapma konusunda cok iyi değilim kusura bakmayin pozitif haberleri sabırsızlıkla bekliyorum bugun inşallah alalım güzel haberlerinizi duayla bekliyorum bize umut olun lütfen

Kızlar etiket yapma konusunda cok iyi değilim kusura bakmayin pozitif haberleri sabırsızlıkla bekliyorum bugun inşallah alalım güzel haberlerinizi duayla bekliyorum bize umut olun lütfen
Bende bilmiyorum öğrenirsen söyler misin muhteşem falan diye mesajıma cevap geliyor nasıl yapıyorlar

Merhaba sonucum çıktı 4 gün önce 65.37 idi bugün 309.1 artış nasıl iyimi
Ya maşallah çok güzel Rabbim hayırlısı ile devamını getirsin sağlıklı bir şekilde canım darısı bizlere inşallah ben mayısda olucam aşılamamı büyük ihtimal bakalım hayırlısı

Bende bilmiyorum öğrenirsen söyler misin muhteşem falan diye mesajıma cevap geliyor nasıl yapıyo

Bende bilmiyorum öğrenirsen söyler misin muhteşem falan diye mesajıma cevap geliyor nasıl yapıyorlar
Bende bilmiyorum sana üstlerde bişey sormuştum ama etiket yapmamisim bi bakarmisin yada bida sorayım hani zaman kan değerin düşük gibiydi ya doktor onunla ilgili bisey dedimi gec döllenme yada asilamadan sonraki iliskilerde felan olmuş olabilir mi die. Bunu hep merak etmisimdir de asilamadan sonraki ilişkiler fayda sağlıyor mu die ondan sordum kuzum

Canım bu sabah yine yaptım pozitif çıktı kan verdim doktora yazdım bakalım ne diyecek 4 5 başka marka kullanmıştım sonra bırakmıştım progetron gibi fitil
Inşallah hayırlı haberlerini alırız Rabbim dileyen isteyen emek eden biz güzel anne adaylarına hayırlısı ile nasip etsin inşallah

Kızlar hafta sonu regli oldum ve bugün gittim dr ye aşılama olucaktı ama olmayacak basit bir kist varmış ilaç veremem dedi ve erteledi kendi kendine gitmiyor geçen ayda vardı aynısı napmalıyım sizce

Kızlar hafta sonu regli oldum ve bugün gittim dr ye aşılama olucaktı ama olmayacak basit bir kist varmış ilaç veremem dedi ve erteledi kendi kendine gitmiyor geçen ayda vardı aynısı napmalıyım sizce
Geçmiş olsun canım arkadaşım da çikolata kisti vardı soğan suyu ve maydonoz suyuyla gitti.

Valla hiç sormadım ki ama ben baya araştırdım asilamadan 12 gün sonra 14 20 30 larda falan var değerleri hatta 14. Gün bu değerlere sahip olanlar var bu yüzden benim ki iyi geldi önemli olan düşük fazla olması değilmiş zaten önemli olan iki günde iki kat artmasıymış

Bir ümidim yok açıkcası ama bakalım der ve Rabbim o ümidi yeşertir ve sonuç pozitif geçmiş yazılanlara baktım da bu karşıma çıktı Rabbim yeterki ol desin inşallah tez vakitte hayırlısı ile ben ve benim gibi bekleyenlerde bu güzel haberi alır inşallah çok çok amin

Bi kaç kere yazdım ama gören olmadı sanırım aranızda ofis histerokopi yaptıran varmı arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…