Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
düzensizde olsa topiği takip ediyorum benimde yarın 12 de ilk aşılamam olacak. süreç maddi manevi çok yıpratıcıymış umarım herkes kısa sürede istediğine kavuşur :KK200::KK200:
İnşallah canım senin işlemin de hayırlısıyla sıkıntısız gerçekleşir aşılamadan sonra mutlaka yat beni doktorum tam bir saat yatırdı aşılama yaptığı yerde

Canım seninde yükselir beta bence sende salı günü tekrar kan ver inşalllah tutunurlar :KK43: benimde modum düştü ama yine de beta yükselecek ye kendimi umutlandırıyorum sende öyle düşün o sayılarda olup sonra yükselen çok okudum kuzummmm 🍀🙏
Canim senin kaçıncı gün beta kac cikti ?

Kan testi yapmak nasip olmadan biraz önce regli oldum herşey nasip kısmet yine de çok şükür ki 2 yıl sonra ilk defa çift çizgi gördüm o bile bana umut oldu herşeyin hayırlısı

Kan testi yapmak nasip olmadan biraz önce regli oldum herşey nasip kısmet yine de çok şükür ki 2 yıl sonra ilk defa çift çizgi gördüm o bile bana umut oldu herşeyin hayırlısı
Kuzum catlatma ignesi yuzunden heveslendik hep 🙁aslinda onun etkisinin oldugunu biliyoruz ama o umut bile insani mutlu ediyor cok üzüldüm senin adinada kendi adimada

Kizlar dun adet olmam lazimdi olmadim dunle bugun karnim agriyor adetim sökülemiyor ne yapsam sök

Canim daha cuma gününe cok var ama. Hemen belli olmuyor işte.14 gün ve sonrasında çıkar. Sen güzel kalbini ferah tut. Eger ki negatifi görürsen 😞 önümüzdeki aylarda inşallah beraber müjdeli haberi almak nasip olsun bizlere. Ben negatifi görünce cok üzülüp icim burkuldu ama yine yerinden sapasağlam tutundum anne olma hayallerime.inşallah en yakın zamanda bebek haberini almak dilegiyle 😘🤲🤲🙏🌹
Allah razı olsun canım benim inşallah gönlümüz kalbimiz bir 🤲🌹😐

düzensizde olsa topiği takip ediyorum benimde yarın 12 de ilk aşılamam olacak. süreç maddi manevi çok yıpratıcıymış umarım herkes kısa sürede istediğine kavuşur :KK200::KK200:
Canım hayırlı olsun inşallah bu süreçte oruç tuttun mu ya da aşılama esnasında tutulmuyor dimi nasıl ayarladın hani doktor ilaç falan veriyor ya

Pko olup glifor kullanan kızlar benim insülin direnciö gayet iyi kilomda yok doktor yinede yumurta kalitesi için kullanmamı istedi ama yaklaşık 2 aydır mide bulantısı baş ağrısı halsizlik bunlardan. Cekiyprum doktora Bi kaç defa dedim ama hiç anlamadı beni kullan gebe kalana kadar dedi ben ne zaman hamile kalırım bilmiyorum ama bu ilaç beni mahvetti bıraksam diyorum bana ne gibi Bi kaybı olur ya 😐 daha önceki doktorlar hiç vermedi şimdiki doktorum verdi. Cok zorlanıyorum artık

R rcannnn canim sen nasilsin asilaman yarin değil mi ?
Evet ptesi olacaktı ama cuma kontrole gittiğimde doktor yumurtan çatlayacak ctesi hemen yapmalıyız dedi ve son dk 1 günlük perhiz ile ctesi yaptık :KK43: 2 gündür çok bel ağrısı oldu. İlkinde olmamı böyle. Acaba enfeksiyonmu kaptım idrar yollarından diye düşünmüyor değilim. Ne dersin?

X