Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim bugün 15 gün iğne hafif çizgi var ama yine de çok heveslenmiyorum karnım da değişik bir ağrı var yarın kan vereceğim
Aynısı bendede var göğüz hassasiyeti sanki adet öncesi gibi benimde cuma günü hem 14 gün oluyo hem adet günüm oluyo nasıl olcak bakalım görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler hakkımızda hayırlısı 😐

Kizlar dun adet olmam lazimdi olmadim dunle bugun karnim agriyor adetim sökülemiyor ne yapsam sökülürki
Aşılama sonrası progesteron içerikli bir ilaç kullandınız mı onu bıraktığınız zaman adet olursunuz ben de duphaston kullanırken adet olmayı bekliyordum meğer ilacı kullanmayı bırakınca sökülüyormuş adet

Ya bişey diyim mi bu şekilde olup hamile kalanlar düzgün adet olan kişilerden daha fazla ya arkadasım hiç adet olamıyordu kendi kendine aşılama yapacağı ay hamile kaldı o zamn cok şaşırmıştım dedim demek ki rabbşm yeter ki ol desin gerisi bahane aslında 🤲🤗 Aynen canım iyi Bi doktor bul en azından aşılamadan önce Bi iki kere normal ilaçla dene sonra aşılamaya geç mesela bana ilaç fayda etmedi ondan aşılamaya başladık gerci onda da ilaç var ama sperm falan yıkama olduğu için biraz daha şansı yuksek
Ya bişey diyim mi bu şekilde olup hamile kalanlar düzgün adet olan kişilerden daha fazla ya arkadasım hiç adet olamıyordu kendi kendine aşılama yapacağı ay hamile kaldı o zamn cok şaşırmıştım dedim demek ki rabbşm yeter ki ol desin gerisi bahane aslında 🤲🤗 Aynen canım iyi Bi doktor bul en azından aşılamadan önce Bi iki kere normal ilaçla dene sonra aşılamaya geç mesela bana ilaç fayda etmedi ondan aşılamaya başladık gerci onda da ilaç var ama sperm falan yıkama olduğu için biraz daha şansı yuksek
Yaaa gerçekten mi hakkımızda hayırlısı olsun ümidimizi yitirmemiz gerek o zaman 🤲

Kuzum adet belirtileri var ama yani karnim resmen çalkalanıyor sökülemiyor gibi guruldayip duruyor oruc bile tutmadim hatta kesin olucam diye ama bir iki gune gelmezse kan veririm teşekkür ederim
Canım bilemiyoruz işte hem ader döngüsü hem hamilelik çok benzermiş birbirine. Bende korkuyorum bugün karnım ağrıyor hayırlısı dedim ya Rabbim en güzelini en doğrusunu bilir hepimiz için

Selam kizlar ben bugün heyecanına yenik düşüp test yaptım evde tabi tek çizgi çıktı malesefki ama erken yaptım ben normalde cuma günü 14. Gün benimle ayni gün aşılama olan arkadaşlar var gurubumuzda onlar içinde haber etmek istedim taabiki her vücut aynı endeksi göstermez dilerim arkadaşlarım istedikleri duyguyu yaşarlar tabi önce sağlık gerisi zaten bir şekilde gelir inşallah pes etmek yok 💪🤲❤️🌹
Canim daha cuma gününe cok var ama. Hemen belli olmuyor işte.14 gün ve sonrasında çıkar. Sen güzel kalbini ferah tut. Eger ki negatifi görürsen 😞 önümüzdeki aylarda inşallah beraber müjdeli haberi almak nasip olsun bizlere. Ben negatifi görünce cok üzülüp icim burkuldu ama yine yerinden sapasağlam tutundum anne olma hayallerime.inşallah en yakın zamanda bebek haberini almak dilegiyle 😘🤲🤲🙏🌹

Merhaba benım aşılamamın 13. Cu günü ama cesaret edıp yapamadım test ama inşallah pozıtıf sonuç alırım sizinde inşallah dualarınız kabul olur ısteyen herkese rabbım evlat nasıp etsın
Yaaaa benim de ama bugün karnım aşırı ağrıyor kan testi vermek nasip olacak mı bilmiyorum 😢

X