Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım seninde yükselir beta bence sende salı günü tekrar kan ver inşalllah tutunurlar benimde modum düştü ama yine de beta yükselecek ye kendimi umutlandırıyorum sende öyle düşün o sayılarda olup sonra yükselen çok okudum kuzummmm

Merhaba arkadaşlar ben kendimde OHSS den şüpheleniyorum sanırım doktorum da bundan şüphelendi onun için beni bir hafta sonra çağırdı. Karnım öyle şiş ki uyuyamıyorum bile. Çatlatma iğnesi de yapmamıştı kendiliğinden çatladı yumurtam sonra aşılama yapıldı. İnşallah gaz felandir ne olur dua edin sizde var mı fazla uyarılan yumurta ??

Benim de 4 ve üzerindeydi yumurtalar, çatlatma iğnesi de yaptı, şişkinlik var ancak aşırı rahatsız edecek kadar değil ama gaz çok oluyor, bir de sol kasığımda yattığım yerden kalkarken batma oluyor, inşallah OHSS değildir, ne zaman gideceksin doktoruna

Yarın gideceğim benim küçük-orta boy 10 12 taneydi bir tane de büyük vardı o çatladı diğerleri kaldı.

Kuzum seni çağırmasının sebebi belki de prolaktine bakmak içindir normalde 21.gün yada aşılamadan 7 gün sonra bakılıyormuş ondan olabilir. Bende ona baktırmayı düşünüyorum 7.gün. inşallah ohss değildir kac yumurtan vardı acaba

Bir de sende de pco var mı?
Canım yanlış yazmışım progestan diyecektim hep karistiriyorum ikisini. Evet ne yazık ki bendede pco var. Aşılama günü sadece progestana bakiyo benim doktorum asilamaya kadar da 2gunde bi e2bakiyor. Progesteron yükselmişmi die bakabilir sana rahim duvarini hazirliyomus benim bi arkadasda da aşılama oldu oda baktırmis yeni 21.gun kendisi

Bana progesteron vermedi doktor bilerek vermiyorum bir hafta sonra bakacağız dedi. O anki heyecan ile neden diye sormayı akıl edememişim bakalım yarın akkoyun kara koyun belli olacak inşallah herşey iyidir. Hepimizin gönlündeki versin Allah

Aminn canım inşallah. İşte ona bakacaktır yarin haber verirsin ne dicek bakalım çıkar çıkmaz yaz bakalim

Tabloda ismini göremedim de sende mi 12nisanda yaptırdın acaba

O değerin öyle cıkması bide iğnenin etkisi dediler iyice moralim bozuldu ben kan testi yapmasam neyse ama kan testife yaptım idrarda ikiside negatif o yüzden bu saatten sonrası kendimi kandırmak olur Ama senin idrarda cıkmamış hem erkense cıkmaz daha kanda belirler zaten inşallah gel döllenme olmuştur kanda cıkar canım inşallah

Selam kizlar ben bugün heyecanına yenik düşüp test yaptım evde tabi tek çizgi çıktı malesefki ama erken yaptım ben normalde cuma günü 14. Gün benimle ayni gün aşılama olan arkadaşlar var gurubumuzda onlar içinde haber etmek istedim taabiki her vücut aynı endeksi göstermez dilerim arkadaşlarım istedikleri duyguyu yaşarlar tabi önce sağlık gerisi zaten bir şekilde gelir inşallah pes etmek yok

Çok çok erken az daha sabır bence hemen umutsuzluğa kapılmayın

En güzeli 14 ci gün gerçekten sakın modunu düşürme cumaya kadar herşey değişebilir vücudun da güzel habweler gelecek bu grupta ben inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…