Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayy çok güzel birde şey duydum bende insan en çok sevdiği istediği şeylerden sinanirmıs aslında biraz sabredip dua etmemiz lazım

Çok dua hemi de sadece dille değil yürekle çok istemek lazım.. Bazen dilin dediğini içine alacaksın orada harmanlanmadan olmuyor. Umulmadık zamanda oluyor o sırada ne olacaksa bizde buna mıcize diyoruz Allah büyük yol yakın

B
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama, bulunduğunuz şehrin üniversite hastanesinde tüp Bebek merkezi var ise direk oraya gitmelisiniz. Biz şuan o şekilde yapıyoruz. İnanın özelden çok daha iyi
Bizim aşılamamız 10 bini gecti canim soyledigin de cok mantıklı geldi. Kendime nasıl bir yol çizeceğim şuan hiç bilmiyorum ama keşke o raporlar vs tamamlayabilsem o prosedürleri de yapabilsek orada

Biz evlendikten sonra bütün görümcelerim kızlarına gelinlerine baskı yaptı.hepsi hamile ilk hamile haberlerini bize verdiler.ilk gobekleri büyüyünce bize attilar resimlerini gecenin bi vakti ultrason resmi atıp sabaha kadar uyutmadilar. Eşimi ailesinden biri arayinca yazik adam Hayir olsun inşallah bismillahirrahmanirrahim diye açıyor. Bende eşime kızıyorum neden bu hakki onlara veriyorsun diye.hele ki kaynanam nasıl sevinecek şimdi tutmadı diye. biz psikolojik olarak esimin ailesinden cok baskı görüyoruz.zaten esimin nisan düğün için olan paralarını annesi vermedi torununa ev aldı Bana yapılan altınları 1ay içinde nisan düğün yapılıp erkek yeğenine takıldı.bi ceyrek bile takmadilar.valla kızlar konu komşu olsun ama ailede olmasın ona bile şükür edin
Bu arada kaynanama değil eşime kızıyorum öyle ailesi olduğunu bildiği halde koskoca adam parasını kendi tutsaydı.
Testim kocaman negatif ve onlar çok sevinecekler

Canim uyandın mı. Kan testi sonucunu duayla bekliyorum❤❤❤

Senin kaçıncı günün canim benim bugun 12 gunum catlama ignesi olali asilama olali 11 gubum doktoruma testi gosterdim kanda vereyimmi dedim 3-4 gun daha bekle dedi
Benim sizinle aynı ama test yapmaya hiç cesaretim yok hemde hiç 2ci aşılamam korkuyoruk yine negatif olursa diye

Benim sizinle aynı ama test yapmaya hiç cesaretim yok hemde hiç 2ci aşılamam korkuyoruk yine negatif olursa diye
Hic korkma lutfen. Allahim okadar büyük ki asilamasi olumsuz olan kendiliğinden de ilaçların etkisi geçmeden hamile kalanlar var. Doktorunun test yap dedigi günde yap. Dilerim Allahtan güzel haberler alırsın şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine

En kötüsüde en yakinlari bildigi halde yapmaları Allah'ım kimsenin diline daha fazla dusurmeden nasip etsin inşallah

En kötüsüde en yakinlari bildigi halde yapmaları Allah'ım kimsenin diline daha fazla dusurmeden nasip etsin inşallah
Ablalari eşimi tek erkek diye hep kiskanmis canim.doktor ailesine cok seneler önce çocuğu olmaz demiş.ben bile bile evlendim bir kere olsun yüzüne vurmadım vurmam hic de pişman olmadım olmam.imkansız olmadığını da öğrendik inşallah Allah fazla düşman sevindirmeden bizi de evlat hasretiyle çok sınamadan nasip etsin hepimize

Tek erkekle olacak olsaydı benim eşim de iki erkek hiç onla alakalı değil. Bazı insanlar çok egoist bencil hele ki dünyaya bakış açısı sadce gözünün gördüğü kadarsa naparsan yap boş. Eşin kadar kaynanan da suçlu tek oğullarına vereceği parayı hesap edip birtane oğullarını üzmeyi seçtiyseler onların ayıbı da var. Eşin sorumsuz mu ki onu suçluyorsun? Borç mu yapıyor herhangi alışkanlığı mı var?

Para eşimin kendi parasi kendi emeği kendi birikimi.kaynanam evlenmesini hic istemedi. 5 sene eşim beni almak için uğraştı. Kaynanam eşime aşık resmen.bunlar bir evlilikten caydırma çabasıydı.Esim sorumsuz değil annesi ufakliktan öyle alıştırmis parasını hep annesi almış. O da alışkanlık yapıp devam etmiş.banka işlerinden asla anlamaz hayatında kart kullanmamış.tek kötü alışkanlığı fesat ailesine cok güvenmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…