Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Seninle aynı durumdayız İnan. Elimizden gelen çabayı gösteriyoruz rabbim mükafatını versin inşallah

Beni de tabloya ekleyebilir misiniz?
1. Aşılama
12 Nisan’ da yapıldı.
Yaş 29

Canım bugün oldum aşılamamı eve geldim yattım uyudum dinlendim şimdi uyandım. Yaş 28 2. Aşılama bat dediğin ne oluyordu adet tarihi iste tam 13 gün var adet günüme 14 gün sonra kan testi yap dediler. Eşimin spermlerinde yükleme vardı 2 ay önce 11 milyondu şimdi 30 milyon olmuş biz şok olduk yıkanınca 16 milyon kaldı doktorum aşılama için çok iyi bir rakam dedi

Harika. Artış olmasına çon sevindim. Vitamin mi kullandı takviye olarak?

Hayırlı olsun, aynı gün aşılama olduk güzel haberleri beraber paylaşalım inşallah

Harika. Artış olmasına çon sevindim. Vitamin mi kullandı takviye olarak?
Teşekkür ederim 3 gündür gıda takviyesi kullanıyor bir tanıdığımızın oğlu kullanmış gelini hamile kalmış bize o tavsiye etti onunla ilgili mi diye düşünüyorum ama 3 günde etkisini gösterir mi bilemedim. Eşime sordum stresten uzak durdum dedi Şubat ayında 1 hafta keçi boynuzu suyu içirdim ara ara da havuç yedi çerez olarak fıstık ve nohut yedi

Nasıl bir gıda takviyesi acaba bizi de aydınlatsanız Alternatif desteklerin önemli etkisi olduğunu düşünüyorum

Nasıl bir gıda takviyesi acaba bizi de aydınlatsanız Alternatif desteklerin önemli etkisi olduğunu düşünüyorum
Merhaba, canim benim esimde hareket sorunu vardi. Keciboynuzu kürü ve e vitamini kullandi, halen kullaniyor. İki ay sonra sayi, hacim, ileri hiz hepsinde gelisme gördük. Laborant hatta ne yapiyorsan muhakkak devam et inanilmaaz düzelme var dedi.

Ay inşallah güzel haberlerini aliriz heyecan yaptim senin adina, olumlu devam eder insallah. Benim daha aşilama sonrasi birinci günüm, dayanmak zor, Allahim sabir ver yarabbim
Evet hele bir hafta sonrası hiç geçmiyor insAllah yarın kandada pozitif görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…