Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde çarşamba günü aşılama günüm Allah izin verirse çarşamba sabahı hastane gidiyoruz eşimle. Biraz önce çatlatma iğnemi vurdum. Bu benim ikinci aşılamam olacak ama hiç umudum yok neden diye sorarsanız gonal f iğnelerimin saatini geçirdim cuma günü 1.5 saat geç vuruldum ve bugün yine 1.5 saat geçirdim

Benim aşırı gaz sancim olmaya başladı. Hiç durmuyor sürekli geliyor benim gibi olan var mi ??? Daha ilk günüm.

Çok etkilemez diye düşünüyorum

Inşallah mutlu haberler alırız iyi vaya kötü bisey dusunme bosver

Hiiiç sıkma canını. Saati saatine değil ki Bu işler. 1.5 saat öyle bir öğünlük zaman da değil. Olmuştur sen rahat ol yaş, bat ve kaçıncı aşılamada olduğunu da yazarsan seni uğurlu Nisan ayı tablosuna ekleyelim

Arkadaşlar herkese hayırlı Ramazanlar, aşılama sonrası sizce oruç tutmalı mıyız ?
Sanırım kişiye göre değişiyor bu tutum. Ama ben sonrasında telafi etme taraftarıyım. Sonuçta tedavi süreci bu. Psikolojik olarak olumsuz etkilediğini düşünmek istemiyorum. Tutacağım orucuda gönülsüz tutmak istemiyorum. İçiniz rahatsa Allahın izniyle yapın tabii

Doktorum da bana bıraktı, tutmasan daha iyi dedi, tutacaksanda ona karışamam dedi, bende kararsız kaldım

Merhabalar 27 yaşındayım sağ yumurtalığımda pcos var sol yumurtalığım normal dün yani 12 nisanda ilk aşılamamı yaptırdım rabbim hepimizin gönlüne göre versin Hepimiz için herşey çok güzel olsun inşallah bat 26 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…